تصاویر جدید از اولین اپیزود فصل دوم سریال Outsiders

امروز شبکه تلویزیونی WGN America اولین تصاویر از اپیزود ۱ فصل جدید سریال Outsiders را منتشر کرد که در آنها می توانید تعدادی از کاراکترهای این سریال درام را ببینید. لازم به ذکر است که پخش فصل جدید سریال Outsiders قرار است از ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ مصادف با پنجم بهمن از این شبکه آغاز شود. اگر بخاطر داشته باشید اواسط مهر ماه شبکه WGA تریلر New York Comic Con این سریال را منتشر کرد که در آن چند صحنه از فصل دوم را دیدیم.

همانطور که احتمالا می دانید داستان سریال Outsiders همانطور که از اسمش پیداست در مورد ﻣﺮﺩﻣﺎﻥ ﻗﺒﯿﻠﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ Farrell ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﺍﯼ ﺳﻌﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺑﻘﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻤﺎﻧﻨﺪ. در این میان ﻫﺮ ﻗﻮﻣﯽ که ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺣﺪ ﻭ ﻣﺮﺯﯼ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺎﺭﻝ ﻫﺎ ﻣﺸﺨﺺ ﮐﻨﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺒﺮﺩﯼ ﺣﻤﺎﺳﯽ ﺑﺎ ﺁﻧﻬﺎ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﮐﻨﺪ، اگر بخاطر داشته باشید در تریلر فصل جدید هم صحنه ای از درگیری ﻓﺎﺭﻝ ﻫﺎ با نیروهای محلی پلیس را مشاهده کردیم که نشان از افزایش درگیری ها در فصل دوم دارد.

از بازیگران این سریال می توانیم به ﯾﻮﻫﺎﻧﺎ ﻣﺠﯿﻨﻠﯽ، ﻣﺎﺭﮎ ﺟﻔﺮﯼ ﻣﯿﻠﺮ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻣﻮﺭﺱ (World War Z)، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﻫﺮﺳﺖ، ﮐﺎﯾﻞ ﮔﺎﻟﻨﺮ (سریال ﻭﺭﻭﻧﯿﮑﺎ ﻣﺎﺭﺱ)، ﺗﺎﻡ ﺭﺍﯾﺖ، ﮔﯿﻼﻥ ﺍَﻟِﮑﺴﯽ و ﺟﻮ ﺍﻧﺪﺭﺳﻮﻥ اشاره کنیم. منتظر انتشار اخبار بیشتر در این مورد باشید….Outsiders season 2

سریال Outsiders

سریال Outsiders فصل دوم

Outsiders فصل 2

Outsiders season 2

فصل دوم Outsiders

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.