Office Christmas Party

اکران فیلم Office Christmas Party از 19 آذر شروع می شود، با بازی جنیفر آنیستون

با نزدیک شدن به زمستان، بر خلاف هوا، باکس آفیس در حال داغ شدن است و فیلم های در حال اکران روزهای شلوغ و پر هیاهویی را در گیشه سپری می کنند، بطوری که معروفترین فیلم های این روزها، مثل انیمیشن Moana، جانوران شگفت انگیز، Allied، Arrival و دکتـر استرنج وارد رقابت نفس گیری شده اند تا شاید بتوانند در لیست پرفروش ترین فیلمهای ۲۰۱۶ قرار بگیرند. حال در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به آخرین بروزرسانی باکس آفیس آمریکای شمالی و همین طور فیلم در آستانهِ اکران Office Christmas Party داشته باشیم.

طبق آخرین بروزرسانی باکس آفیس، انیمیشن Moana تا روز پنجشنبع به فروش جهانی ۱۰۸,۶ میلیون دلار رسیده است، فروش این فیلم بعد از ۹ روز اکران در آمریکای شمالی ۹۱٫۵ میلیون دلار بوده. Moana با افتتاحیه ی ۵۶٫۶ میلیون دلاری طی هفته گذشته توانست در جایگاه نخست باکس آفیس آخرهفته قرار بگیرد. فروش جهانی فیلم Fantastic Beasts and Where To Find Them طی هفته گذشته از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد و به ۵۰۸ میلیون دلار رسید که با بروز شدن باکس آفیس و اعلام فروش آخرهفته، شاهد افزایش این عدد خواهیم بود که احتمالا به ۵۲۰ میلیون می رسد. فیلم جدید J.K. Rowling بعد از دو هفته اکران به فروش داخلی ۱۶۴ میلیونی رسیده که رقم خوبی به نظر می رسد. فیلم جدید برد پیت، Allied هم روز پنجشنبه ۸۶۰,۳۶۸ دلار فروخت و فروش داخلی خود را به ۲۱٫۸ میلیون دلار رساند. فیلم بعدی Arrival نام دارد که بعد از سه هفته اکران به فروش جهانی ۹۷,۹ میلیون دلاری رسیده و تا امروز فروش آن از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرده است. در نهایت هم باید از فیلم جدید مارول، Doctor Strange یاد کنیم که طی چند روز اخیر با افت فروش روبرو شده و فروش جهانی آن بعد از ۲۸ روز اکران به ۶۲۰ میلیون دلار رسیده است.

باید اشاره کنیم که با نزدیک شدن به کریسمس، حال و هوای بیشتر سریال های تلویزیون عوض شده و در آنها شاهد برگزاری مراسم های سال نو میلادی هستیم، بعد از تلویزیون، سینما هم قرار است به پیشواز سال نو برود، البته با یک فیلم که در آن شاهد حضور بازیگران سطح بالایی مثل جنیفر آنیستون هستیم، فیلم Office Christmas Party که روایتگر داستان مردی به نام کلی با هنرمندی T.J. Miller است. وقتی که کارول مدیر عامل شرکت Zenotek برادرش کلی را ﺑﻪ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﺷﻌﺒﻪ ﺍﺵ ﺗﻬﺪﯾﺪ می کند، کلی و مسئول فنی شرکت ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ یک ﺟﺸﻦ ﮐﺮﯾﺴﻤﺲ خارق العاده می گیرند ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ یک مشتری ﺭﺍ تحت تاثیر قرار دهند و شغل خود را نجات دهند. اما بعد از برگزاری مراسم، کنترل اوضاع از دستشان خارج می شود و….

در فیلم Office Christmas Party بازیگران مختلفی از جمله Jason Bateman (فیلم Central Intelligence) در نقش جاش پارکر، Olivia Munn (فیلم های X-Men: Apocalypse و مرد آهنی ۲) در نقش تریسی هیوز، T.J. Miller (ددپول) در نقش کلی، Jennifer Aniston در نقش کارول، Kate McKinnon در نقش ماری، Courtney B. Vance در نقش والتر دیویس، Jillian Bell و Rob Corddry نقش آفرینی می کنند. اکران این فیلم در کنار فیلم La La Land به کارگردانی Damien Chazelle از نهم دسامبر مصادف با ۱۹ آذر در سینماهای ایالات متحده آغاز می شود.

Office Christmas Party

IMDB , 2

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.