Nokia E1 TA-1000

اسمارتفون Nokia E1 TA-1000 گواهینامه 3C را دریافت کرد، بزودی می آید

اسمارتفون Nokia E1 TA-1000 گواهینامه ۳C را پاس کرد

همانطور که احتمالا خبر دارید کمپانی نوکیا قصد دارد چند اسمارتفون اندرویدی را در سال ۲۰۱۷ رونمایی کند. برخی از این اسمارتفون ها که شایعه شده قرار است در سه اول ۲۰۱۷ رونمایی شوند، مدل های میانرده و مقرون به صرفه هستند. شایعه های پیرامون پرچمدار جدید نوکیا هم هنوز چندان قابل توجه نیستند و حتی به عنوان شایعه هم رسمی نشده اند!! ما بتازگی شاهد فاش شدن تصاویر و اطلاعات مختلفی از اسمارتفون Nokia D1C بودیم که دانسته های لازم در مورد آنرا در اختیارمان قرار داد.

بر اساس تازه ترین شایعه های منتشر شده، اسمارتفون جدید نوکیا که از شبکه LTE هم پشتیبانی می کند، بتازگی گواهینامه ۳C را دریافت کرده است و ممکن است تاریخ رونمایی رسمی آن نزدیک باشد. لیست ۳C بجز شماره مدل این اسمارتفون که TA-1000 است، و اینکه از شارژ استاندارد ۵V / 2A پشتیبانی می کند، اطلاعات دیگری را در اختیارمان قرار نمی دهد – با توجه به اینکه از شارژ استاندارد پشتیبانی می کند، پس از فناوری fast charging خبری نخواهد بود. به این حساب، عدم پشتیبانی از Fast charging نشان می دهد که اسمارتفون TA-1000 پرچمدار جدید نوکیا نیست و فقط یک مدل میانرده خواهد بود. دستگاه ذکر شده به نظر می رسد که E1 باشد.

شایعه ها می گویند که E1 TA-1000 صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی دارد و از یکی از چیپست های میانرده سری اسناپدراگون ۲۰۰ نیرو می گیرد و فقط یک گیگابایت رم دارد. بر اساس شایعه ها این اسمارتفون به اندروید ۷٫۰ نوقا مجهز شده است. در نهایت باید برای کسب اطلاعات دقیق تر کمی صبر کنیم….

Nokia E1 TA-1000

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.