تصاویر جدید از اسمارتفون Nokia D1C و E1

کمپانی nokia قصد دارد طی سال آینده میلادی با دو اسمارتفون اندرویدی دوباره به بازار موبایل های اندرویدی باز گردد. اگر بخاطر داشته باشید حدود دو ماه قبل رندرهای Nokia D1C منتشر شد که به واسطه آن اطلاعات ناقصی از مشخصات ظاهری آن کسب کردیم، حال امروز شاهد انتشار تصویری تار از این اسمارتفون بودیم. در کنار D1C، دو تصویر هم از Nokia E1 منتشر شد.

همانطور که در تصویر می بینید، نام نوکیا در سمت راستِ بالای صفحه نمایش قرار گرفته است. در زیر صفحه هم می توانید کلید فیزیکی خانه (یا همان Home) و در دو سمت آن کلیدهای خازنی را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که احتمال قرار گرفتن سنسور اثرانگشت در زیر کلید Home وجود دارد. Nokia D1C یک اسمارتفون میانرده است که طبق شایعه های منتشر شده، مشخصاتی از جمله پردازنده هشت هسته ای اسناپدراگون ۴۳۰، رم ۲ گیگابایتی / ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و اندروید ۷٫۰ (نوقا) دارد.

Nokia D1C

در تصاویر دیگر اسمارتفون Nokia E1 را می بینیم که ظاهرا حاشیه زیادی در بالا و پایین صفحه نمایش آن وجود دارد. در بالای صفحه نمایش، دوربین سلفی، خروجی صدای گوشی و سنسورها، و زیر صفحه هم سه کلید خازنی را مشاهده می کنید. نام برند نوکیا هم در سمت راستِ بالای صفحه نمایش قرار دارد، در تصویر خبری از سنسور اثرانگشت نیست و احتمالا در پشت آن قرار دارد.

Nokia E1

ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﺍﺳﻤﺎﺭﺗﻔﻮﻥ Nokia D1C ﻃﺒﻖ ﺷﺎﯾﻌﻪ ﻫﺎ:

-ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ ۵ / ۵٫۵ ﺍﯾﻨﭽﯽ ‏(۱۹۲۰ ﺩﺭ ۱۰۸۰ ﭘﯿﮑﺴﻞ‏) Full HD IPS
-ﭘﺮﺩﺍﺯﻧﺪﻩ ﻫﺸﺖ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﺱ ﮐﻮﺍﻟﮑﺎﻡ ﺍﺳﻨﺎﭘﺪﺭﺍﮔﻮﻥ ۴۳۰ ‏(ﺷﺎﻣﻞ ﭼﻬﺎﺭ ﻫﺴﺘﻪ ﯼ ۱٫۲ ﮔﯿﮕﺎﻫﺮﺗﺰﯼ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﻫﺴﺘﻪ ﯼ ۱٫۵ ﮔﯿﮕﺎﻫﺮﺗﺰﯼ Cortex A53)
-ﭘﺮﺩﺍﺯﻧﺪﻩ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﯽ Adreno 505
-ﺭﻡ ۲ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ / ۳ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ، ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺩﺍﺧﻠﯽ ۳۲ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ، ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺍﺭﺗﻘﺎ ﺗﺎ ۱۲۸ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺖ ﺑﺎ microSD
-ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۷٫۰ ‏(ﻧﻮﻗﺎ‏)
-ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﭘﺸﺘﯽ ۱۶ /۱۳ ﻣﮕﺎﭘﯿﮑﺴﻠﯽ ﺑﺎ ﻓﻠﺶ LED
-ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺳﻠﻔﯽ ﻫﺸﺖ ﻣﮕﺎﭘﯿﮑﺴﻠﯽ
-ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺷﺒﮑﻪ ﻧﺴﻞ ﭼﻬﺎﺭﻡ، Wi-Fi 802.11 b/g/n ، ﺑﻠﻮﺗﻮﺙ ﻧﺴﺨﻪ ۴٫۱ ﻭ GPS

هنوز اطلاعاتی از مشخصات Nokia E1 در دسترس نیست.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.