Motorola Moto X Play

اسمارتفون Motorola Moto X Play با اندروید 7.1 اکنون در GFXBench

اگر بخاطر داشته باشید کمپانی موتورولا در اوایل مهر ماه اعلام کرد که قصد دارد اسمارتفون هایش را به اندروید ۷٫۰ (نوقا) بروزرسانی کند، در کنار آن هم لیستی از اسمارتفون هایی که در صف دریافت اندروید جدید قرار دارند را منتشر کرد. همچنین گفت که دو اسمارتفون Moto Z و Moto G (نسل چهارم) اولین اسمارتفون هایی هستند که این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

حال که ما در انتظار عرضه بروزرسانی اندروید ۷٫۰ هستیم، ظاهرا این کمپانی قصد دارد آپدیت اندروید ۷٫۰ را کنار بگذارد و به سراغ اندروید ۷٫۱ برود. گرچه این خبر هنوز از سوی موتورولا تایید نشده، اما دیروز اسمارتفون Moto X Play در GFXbench با اندروید نسخه ۷٫۱ دیده شد که می تواند نویدی برای دارندگان این اسمارتفون و دیگر موبایل های این کمپانی باشد تا بجای اندروید ۷٫۰، نسخه جدیدتر یعنی ۷٫۱ را دریافت کنند.


همانطور که می دانید موتورولا بتازگی عرضه بروزرسانی اندروید ۷٫۰ برای اسمارتفون Moto G4 Plus را در هند آغاز کرده است، همچنین بروزرسانی مدل Verizon دو اسمارتفون Moto Z و Z Force هم آغاز شده است.

با این حساب دیگر اسمارتفون های موتورولا مثل Moto X Play, Moto X Force, Moto X Pure و همچنین Moto Z Play هم ممکن است با پرش از روی اندروید ۷٫۰ به سراغ نسخه ۷٫۱٫۱ بروند. این اتفاق خوب ممکن است همزمان با آغاز بروزرسانی Google Pixel به Android 7.1.1 آغاز شود. در نهایت منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید……

Moto X Play

منبـع

No votes yet.
Please wait...