Marvel’s Luke Cage

سریال Marvel’s Luke Cage برای فصل دوم تمدید شد

اگر بخاطر داشته باشید سال ۲۰۱۵ بود که برای اولین بار لوک کیج (با بازی Mike Colter) را در سریال جسیکا جونز و در کنار بازیگر نقش او Krysten Ritter دیدیم. در این سریال با این کاراکتر و قدرت های ویژه او از جمله ضد گلوله بودنش آشنا شدیم، بعد از آن، امسال شبکه نتفلیکس با سریال اختصاصی Marvel’s Luke Cage توانست تصویری کامل و واضح از این کاراکتر را به ما نشان دهد. این سریال با نمایش صحنه ای از حضور لوک کیج در آرایشگاه Pop’s شروع شد و با نمایش صحنه ی خروج او از هارلم، در راه رفتن به ﺟﻮﺭﺟﯿﺎ و ﺯﻧﺪﺍﻥ Seagate پایان یافت. حال طبق تازه ترین اخبار و تصاویر منتشر شده لوک در سریال defenders حضور دارد و قرار است به جمع سه قهرمان دیگر نیویورک بپیوندد.

امروز کمپانی مارول اعلام کرد که تازه ترین سریال شبکه نتفلیکس،  Marvel’s Luke Cage برای فصل دوم تمدید شده است، این کمپانی امروز با انتشار ویدیویی در حساب رسمی توییتر لوک کیج، این خبر را تایید کرد. در این ویدیو نمایی از آرایشگاه Pop’s به نمایش گذشته می شود که در زیر ویترین آن نوشته شده ‘فصل دوم بزودی’….!!

Mike Colter در سریال Marvel’s Luke Cage ، در کنار Simone Missick در نقش میستی نایت، Theo Rossi در نقش شیدز، Alfre Woodard در نقش ماریا، Jaiden Kaine در نقش زیپ، Rosario Dawson در نقش کلر ﺗﻤﭙﻞ، و Ron Cephas Jones در نقش بابی فیش ظاهر شد. در این سریال که ماجراهای آن بعد از سریال جسیکا جونز و فصل دوم Daredevil رخ می دهد، داستان قدرتمند شدنِ لوک کیج گفته می شود، ظاهرا او ﺍﺯ ﯾﮏ ﺁﺯﻣﺎﯾﺶ ظاهرا ناموفق جان سالم بدر می برد و ﯾﮏ ﻗﺪﺭﺕ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﺿﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ‏ می شود، ﺍﻭ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ در حالی که ﺳﻌﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﺯﻧﺪگی ﺧﻮﺩﺵ را ﺩﺭ ﻫﺎﺭﻟﻢِ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ ﺭﺍ ﺳﺮ ﻭ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺩﻫﺪ دچار مشکلاتی می شود. ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﻪ ﻫﺎ ﭼﻨﺪﺍﻥ ﺩﻭﺍﻡ ﻧﻤﯽ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﻟﻮﮎ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻬﺮﺵ ﺑﺠﻨﮕﺪ ﻭ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﺵ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﻮﺩ. اما در آخر گذشته ی تاریکش باعث بازگشت او به زندان Seagate می شود. حال در سریال defenders شاهد بازگشت او به نیویورک برای شرکت در یک مبارزه ی جدید خواهیم بود.

هنوز اطلاعاتی از فصل دوم Marvel’s Luke Cage منتشر نشده، اما احتمالا در ۱۳ قسمت تولید می شود و داستان آن قطعاً بعد از اتفاقات defenders رخ می دهد. هنوز لیست بازیگران حاضر در این فصل و تاریخ شروع پخش آن اعلام نشده است.منبـع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.