تریلر گیم پلی بازی Marvel vs. Capcom: Infinite منتشر شد

به دنبال تماشای اولین تیزر Marvel vs. Capcom: Infinite که دیروز منتشر شد و در این پست می توانید آنرا مشاهده کنید، دو کمپانی Marvel و Capcom اولین تریلر گیم این بازی جالب و هیجان انگیز را منتشر کردند که در آن می توانید تعدادی از کاراکترهای معروف دنیای مارول و کاپکام از جمله کاپیتان مارول، مردآهنی، Mega Man X و Ryu را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنم این تریلر دیدنی را حتما تماشا کنید.

حال که پنج سال از عرضه بازی Marvel vs. Capcom 3 می گذرد، دارندگان کنسول PS4 می توانند با عنوان مبارزه ای جدید مارول و کاپکام دوباره پا به دنیای قهرمانان بگذارند و شاهد مبارزه ای بین این شخصیت های معروف و دوست داشتنی باشند. لازم به ذکر است که بازی Marvel vs. Capcom: Infinite با ویژگی ها و امکانات مختلف که در دو حالت تک نفره و چند نفره در دسترس هستند، قصد دارند اوج هیجان را برای شما به ارمغان بیاورد.

در تریلر گیم پلی می توانید چند صحنه ی جالب و هیجان انگیز از مبارزه چهار کاراکتر کاپیتان مارول, مردآهنی, Mega Man X و Ryu را مشاهده کنید. در آغاز شاهد مبارزه مگامن و Ryu با مرد آهنی هستید که کاپیتان مارول به آنها می پیوندد و با قدرتهای بی نظیرش جهت مبارزه را عوض می کند! لازم به ذکر است که کاپیتان مارول یکی از قدرتمندترین کاراکترهای دنیای مارول است، در این بازی هم شاهد قدرت زیاد او خواهید بود. در تیزر هم داستان به همین گونه است و مبارزه بین مگامن و Ryu و مرد آهنی آغاز می شود و سپس کاپیتان مارول به آنها می پیوندد و قدرت بی انتهای خودش را به نمایش می گذارد.اگر بگوییم که مارول در این بازی قصد دارد تا قدرت های کاراکتر کاپیتان مارول را به نمایش بگذارد، باور کنید که دروغ نگفته ایم. به هر حال بهتر است تا عرضه ی رسمی بازی به بازار صبر کنیم و بعد نتیجه گیری کنیم.منبعمنبـع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.