پرومو پایانی میان فصل Legends of Tomorrow: کاپیتان کلد باز می گردد

وقتی که فصل اول Legends of Tomorrow اوایل سال ۲۰۱۶ از The CW پخش شد، توانست نمایشی خوب از یک گروهِ مسافران زمان داشته باشد که در واقع شخصیت هایی از دو سریال Arrow و The Flash در کنار قهرمانانی جدید بودند. این سریال که در واقع اسپین آفی از دو سریال نامبرده محسوب می شود – گرچه در ابتدا تصور نمی شد – توانست به عنوان یک سریال موفق ظاهر شود و مخاطبان زیادی را با خودش همراه کند. در طول پخش این سریال شاهد خروج تعدادی از کاراکترهای خوب از آن بودیم که از نکات هیجان انگیز هر سریالی است، یکی از کاراکترها کاپیتان کلد است که در فصل اول سریال خودش برای دوستانش قربانی می کند و به قول فلش به عنوان یک افسانه می میرد. (در کراس آور ‘تهاجم’ به این نکته اشاره می شود)

حال اگر ازطرفداران کاراکتر دوست داشتنیِ کاپیتان کلد هستید، باید بدانید که او قرار است به سریال برگردد! چند ساعت قبل شبکه The Cw یک پرومو از اپیزود هشتم فصل جدید این سریال منتشر کرد که “The Chicago Way” نام دارد، توسط Ralph Hemecker کارگردانی شده و قرار است هشتم دسامبر (هجدهم آذر) از این شبکه پخش شود. در این اپیزود شاهد سفر تیم Legends به شیکاگوی سال ۱۹۲۷ هستیم. Legends سریعا متوجه میشوند که برای Eobard Thawne (با بازی ﻣﺖ ﻟﺘﭽﺮ)، Damien Darhk (با بازی ﻧﯿﺎﻝ ﻣﮏﺩﻭﻧﺎﻑ) و عضو جدید Legion of Doom یعنی Malcolm Merlyn (با بازی ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺭﻭﻣﻦ) برپا شده اند. در حالی که همه در تلاش اند تا کمک کنند که متوجه شوند ماموریشان چیست، جکس (Franz Drameh) استین (Victor Garber) را تشویق می کند تا رازش را با دیگر اعضای گروه در میان بگذارد. در نهایت استین گرفتار می شود و سارا (Caity Lotz) باید انتخاب کند که یا جلوی Legion of Doom بگیرد یا از استین محافظت کند. در این میان روری با یک بازدیدکننده غیرمنتظره روبرو می شود و اطمینان ندارد که چطور جلوی او را بگیرد.


همانطور که در پرومو دیدید، در این اپیزود علاوه بر بازگشت کاپیتان کلد به سریال که اتفاق جالبی است، شاهد حضور کاراکتر Eobard Thawne از سریال The Flash هستیم، او کسی است که مادر بری آلن را کشته و نقش قابل توجهی را در داستان Flash داشته است، شخصیت دیگری که در این اپیزود شاهد حضورش خواهید بود Damien Darhk است که در فصل چهارم Arrow دشمن شماره ی یک اولیور بود و با قدرت های جادوی اش خسارت زیادی به Star City و زندگی اولیور کوئین زد، او کسی است که قناری سیاه را کشته که در نهایت توسط Green Arrow کشته می شود. Malcolm Merlyn را هم در این اپیزود مشاهده می کنید که پدر تیا (خواهر اولیور کوئین و معروف به اسپیدی) است و کسی است که خاندان کوئین و مخصوصا زندگی اولیور کوئین را نابود کرده است. در نهایت بهتر است بگوییم که تمام آدم بدها را می توانید در نیم فصل Legends of tomorrow ببینید!

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﻣﯽ توانیم ﺑﻪ Arthur Darvill ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭗ ﻫﺎﻧﺘﺮ، Brandon Routh ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯼ ﭘﺎﻟﻤﺮ، Caity Lotz ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺳﺎﺭﺍ ﻟﻨﺲ معروف به قناری سفید، Victor Garber ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ ﺍﺳﺘﯿﻦ، Dominic Purcell ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﮏ ﺭﻭﺭﯼ، Franz Drameh در نقش جکسون، Wentworth Miller در نقش کاپیتان کلد ، Falk Hentschel و Ciara Renée اشاره کنیم.

منبع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.