تریلر جدید فیلم John Wick: Chapter 2 منتشر شد – جان ویک باز می گردد!

کمپانی Lionsgate چند ساعت قبل تریلری جدید و دیدنی از فیلم سینمایی John Wick: Chapter 2 منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. اگر بخاطر داشته باشید اولین تریلر این فیلم که در واقع تریلر کامیک کان بود، در کنار پوستر رسمی آن اواسط مهر ماه منتشر شد و ما را کمی با فضای قسمت جدید آشنا کرد، حال در این ویدیو می توانید صحنه هایی به مراتب جالب و هیجان انگیزتر از اولین تریلر ببینید. قابل توجه است که این اثر دنباله ای است بر فیلم John Wick که در سال ۲۰۱۴ اکران شد. تا انتها همراه ما باشید تا نگاهی به بازیگران و دیگر عوامل فیلم داشته باشیم.

در ادامه اتفاقات قسمت اول، هیتمن افسانه ای ما جان ویک، به دنبال درخواست یک همکار قدیمی دوباره به میدان مبارزه باز می گردد تا کنترل یک تیم از تروریست های بین المللی که مانند سایه هستند را به دست بگیرد. جان سوگند می خورد که به او کمک کند، به همین خاطر به رم سفر می کند، جایی که او در برابر مرگبارترین قاتلین جهان قرار می گیرد، این ماجرا باعث ایجاد صحنه هایی هیجان انگیز و نفس گیر در فیلم می شود که تریلر جدید به طور مستقیم نوید وجود چنین صحنه هایی را در فیلم می دهد.

ﭼﺎﺩ ﺍﺳﺘﺎﻫﻠﺴﮑﯽ (جان ویک ۲۰۱۴) این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از ﺩﺭﮎ ﮐﺎﻟﺴﺘﺪ کارگردانی کرده است. ﺑﺎﺳﯿﻞ ﺍﯾﻮﺍﻧﯿﮏ، ﭼﺎﺩ ﺍﺳﺘﺎﻫﻠﺴﮑﯽ هم تهیه کنندگان John wick: Chapter 2 هستند که قرار است ﺍﺯ ﺩﻫﻢ ﻓﻮﺭﯾﻪ ۲۰۱۷ ‏مصادف با ۲۲ ﺑﻬﻤﻦ ۹۵‏ در ایالات متحده ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﻣﯽ توانیم ﺑﻪ ﮐﯿﺎﻧﻮ ﺭﯾﻮﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﺎﻥ ﻭﯾﮏ، روبی رز در نقش آرس، ﺑﺮﯾﺠﯿﺖ ﻣﻮﯾﻨﺎﻫﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻠﻦ ﻭﯾﮏ، ﺍﯾﺎﻥ ﻣﮏﺷﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﻨﺴﺘﻮﻥ، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺳﺎﺩﻭﺳﮑﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻤﯽ، ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ (فیلم مرد پولادین)، ﮐﺎﻣﻦ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﮐﻠﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭼﺎﺭﻟﯽ، ﺟﺎﻥ ﻟﮕﻮﯾﺰﻣﺎﺋﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻭﺭﻟﯿﻮ، ﭘﺘﺮ ﺍﺳﺘﻮﺭﻣﺎﺭﻩ و ﻫﺎﯾﺪﯼ ﻣﻮﻧﯿﻤﺎﮐﺮ ﺍﺷﺎﺭﻩ کنیم.No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.