در تصاویر فصل دوم Into the Badlands نیک فراست و دیگر بازیگران را ببینید

شبکه تلویزیونی AMC چند ساعت قبل اولین تصایر از فصل دوم سریال درام اکشن Into the Badlands را منتشر کرد که در آن می توانید تعدادی از بازیگران این فصل را مشاهده کنید. این سریال در فصل اول بخاطر صحنات هیجان انگیز و نمایش درست و دیدنی هنرهای رزمی، توانست مخاطبان زیادی را با خودش همراه کند که در نهایت باعث شد سریال برای فصل دوم تمدید شود، حال فصل دوم که در ده اپیزود ساخته و پخش می شود، قرار است از مارس ۲۰۱۷ بر روی آنتن شبکه AMC برود. ﺳﺮﯾﺎﻝ “ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦﻫﺎﯼ ﺑﺪ” ﺩﺭ ﺳﺒﮏ ﻫﻨﺮﻫﺎﯼ ﺭﺯﻣﯽ ﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﯽ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺯ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻼﺳﯿﮏ ﭼﯿﻨﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺳﻔﺮ ﺑﻪ ﻏﺮﺏ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ که ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯﯼ ﺣﺮﻓﻪﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺳﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺑﺎﺯﯼ Daniel Wu را روایت ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﭘﺴﺮﯼ ﺟﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ روشنایی و هدف های خودش، ﻗﺪﻡ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮﯼ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﺩﺭ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨﯽ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺑﯽ ﺭﺣﻤﯽﻫﺎ می گذارد (فصل اول).


در فصل دوم سریال Into the Badlands دو کاراکترِ سانی و M.K را جدا از هم می بینید که هر یک در مکانهایی نه چندان دوست داشتنی حبس شده اند. در حالی که M.K در تلاش است تا قدرت های خودش را کنترل کند، سانی مصمم است تا در راه رسیدن به هدف خودش مبارزه کند، که در نهایت یا خانواده اش را پیدا کند یا اینکه بمیرد. متحدان جدید و مرموز به کلیپر و کلت در سفرشان کمک می کنند که ممکن است برای این کار انگیزه خاصی نداشته باشند. در این میان Widow به تحکیم قدرتش در برابر دیگر اشراف زاده ها ادامه می دهد، در حالی که یک تهدید تاریک و مرموز برای انتقام گرفتن از همه ی آنها آماده است و …..

از ستارگان این سریال می توانیم به Daniel Wu (فیلم Tai Chi Zero) در نقش سانی، Marton Csokas (فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King) در نقش کوین، Aramis Knight (فیلم The Dark Knight Rises) در نقش ام.کا، Oliver Stark در نقش رایدر، Emily Beecham (فیلم ۲۸ Weeks Later) در نقش ویدو Orla Brady (فیلم های “Dr. Who,” “Fringe”) در نقش لیدیا، Sarah Bolger (سریال “Once Upon a Time,” “The Tudors”) در نقش جد، Ally Ioannides در نقش تیلدا، Madeleine Mantock (فیلم Edge of Tomorrow ) و Stephen Lang (فیلم های Avatar, Don’t Breathe) و در نهایت Nick Frost اشاره کنیم.

Into the Badlands

سریال Into the Badlands توسط مجریان طرح/ﻣﺪﯾﺮان ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﺗﻮﻟﯿﺪ/نویسندگان Alfred Gough و Miles Millar ساخته شده، و Stacey Sher و Michael Shamberg مدیران اجرایی تولید آن هستند، David Dobkin کارگردان، Stephen Fung و Daniel Wu هم کارگردان مبارزات سریال هستند.

Into the Badlands season 2

فصل دوم Into the Badlands

سریال Into the Badlands

Into the Badlands S02

Rating: 4.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.