سریال Impastor

سریال Impastor بعد از دو فصل توسط TV Land لغو شد

شبکه تلوزیونی TV Land روز گذشته اعلام کرد که سریال کمدی Impastor را بعد از دو فصل کنسل کرده است و فصل سوم آن ساخته نخواهد شد. اگر بخاطر داشته باشید پخش این سریال از جولای ۲۰۱۵ آغاز شد و تا ماه سپتامبر ادامه داشت، پخش فصل دوم Impastor هم در ده اپیزود از سپتامبر ۲۰۱۶ – یکسال بعد – شروع شد که تا هفتم دسامبر ادامه داشت و در نهایت به پایان رسید.

Keith Cox رئیس توسعه و تولید در TV Land می گوید: “ما می خواهیم از بازیگران با استعداد، تهیه کنندگان و دیگر عوامل سریال یک تشکر ویژه بکنیم، برای کار سختشان و وقتی که برای دو فصل هیجان انگیز سریال گذاشتند.” قابل توجه است که متوسط تعداد بینندگان هر اپیزود از فصل دوم Impastor بیش از ۳۶۰ هزار نفر بوده است.

داستان کلی سریال Impastor در مورد مردی سست اراده به نام Buddy Dobbs است که بخاطر قمار بدهی زیادی بالا می آورد و برای فرار از پرداخت آن تصمیم می گیرد با دزدیدن هویت یک نفر دیگر به شهری کوچک نقل مکان کند و به عنوان یک کشیش به مردم خدمت کند! او فکر می کند که می تواند از خودِ قدیمی اش فرار کند، اما اشتباه می کند. تصمیم او باعث ایجاد موقعیت های جالب و خنده داری در سریال می شود که از جمله نکات مثبت این سریال به شمار می رود.

پیشنـهاد: ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺷﺮﻭﻉ ﭘﺨﺶ ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ Underground ﻭ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺗﯿﺰﺭ

در سریال Impastor بازیگران مختلفی از جمله Mike Kosinski در نقش راسل کری، Mircea Monroe در نقش چک کامینگز، David Rasche در نقش آلدن اشمیت، Michael Rosenbaum در نقش بابز، Sara Rue در نقش دورا وینستون، Lindsey Gort در نقش اشلی و Matthew Kevin Anderson نقش آفرینی می کنند. ﺭﻭﺯﻧﺒﺎﻡ، ﺍﺭﯾﮏ ﺗﻨﻨﺒﺎﻡ، ﮐﯿﻢ ﺗﻨﻨﺒﺎم و ﺭﺍﺏ ﮔﺮﯾﻨﺒﺮﮒ تهیه کننده این سریال بیست قسمتی هستند. کریستوفر پره هم سازنده آن است.

منبع

No votes yet.
Please wait...