تریلر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 منتشر شد

در حالی که تنها پنج ماه تا بازگشت قهرمانان کهکشانی مارول و نگهبانان کهکشان به صفحه بزرگ سینماهای جهان مانده، امروز دو کمپانی بزرگ والت دیزنی و مارول بلاخره طبق انتظارمان تریلر جدید Guardians of the Galaxy Vol. 2 را منتشر کردند که اکنون می توانید آنرا را از پلیر انتهای پست مشاهده کنید و دوباره پا به دنیای سینمایی مارول بگذارید.

در Guardians of the Galaxy Vol. 2 بازیگران مختلفی از جمله Chris Pratt (فیلم Jurassic World , Parks and Recreation) در نقش استار لرد، Zoe Saldana (فیلم Avatar, Star Trek) در نقش ﮔﺎﻣﻮﺭﺍ، Dave Bautista (فیلم SPECTRE , The Man with the Iron Fists) در نقش دراکس، Vin Diesel (فیلم xXx , Furious 7) ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮔﺮﻭﺕ، Bradley Cooper (فیلم Joy , American Sniper) ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺭﺍﮐﺖ، Michael Rooker (فیلم Slither , Jumper) در نقش ﯾﻮﻧﺪﻭ، Karen Gillan (فیلم Doctor Who , The Big Short) در نقش ﻧﺒﻮﻻ و Sean Gunn (فیلم Guardians of the Galaxy , “Gilmore Girls”) در نقش Kraglin، حضور دارند. از بازیگران جدید هم می توانیم به Pom Klementieff (فیلم Oldboy) که در نقش Mantis بازی می کند، Elizabeth Debicki (فیلم The Great Gatsby, Everest) و Chris Sullivan (فیلم The Drop) و Kurt Russell (سریع و خشن ۷) در نقش Ego اشاره کنیم.

طبق تازه ترین اطلاعات، در Guardians of the Galaxy Vol. 2 شاهد ادامه ماجراجویی های تیم نگهبانان کهکشان و جستجوی آنها برای پی بردن به راز پیتر کوئیل هستیم، ماجراهایی به مراتب هیجان انگیزتر و دیدنی تر از قسمت اول. این فیلم توسط نماینده ی استودیو مارول Kevin Feige تهیه و تولید می شود که در کنار او Louis D’Esposito, Victoria Alonso و Jonathan Schwartz, Nik Korda و Stan Lee serving به عنوان مدیران اجرایی تولید حضور دارند. ﺍﮐﺮﺍﻥ ﻓﯿﻠﻢ Guardians of the Galaxy Vol. 2 ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﻢ ﻣﻪ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺟﻤﻌﻪ ۱۵ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﻮﺩ که در واقع اولین فیلمِ مارول در سال ۲۰۱۷ محسوب می شود. بعد از Guardians 2 هم شاهد اکران دو فیلم Spider-Man: Homecoming که در ماه جولای اکران می شود و بعد از آن Thor: Ragnarok در ماه نوامبر خواهیم بود.

پیشنهاد می کنم این تریلر دیدنی را حتما تماشا کنیـد:

دریافت تیزر با کیفیت مطلوبمنبع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.