Guardians of the Galaxy 2

تیزر Guardians of the Galaxy 2 بزودی منتشر می شود

در سال ۲۰۱۴، فیلم Guardians of the Galaxy مانند یک الماس برای کمپانی مارول درخشنده بود. فیلمی که قرار بود در آن شاهد قهرمانانی باشیم که کاملاً ناشناخته بودند، همه تصور می کردند ترکیب سه آدم، با یک راکون و یک درخت مهربان جواب نخواهد داد، اما James Gunn کارگردان، با یک فیلم بی نظیر همه را شگفت زده کرد و یک فرانچایز جدید را در MCU راه اندازی کرد. او کار بر روی ادامه ی فیلم را قبل از اینکه اولین قسمت اکران شود، شروع کرده بود، بعد از شروع اکران و نمایش فیلم، همه طرفداران مارول متوجه جذابیت فیلم و لزوم ساخت ادامه آن شدند. در واقع فیلم به موفقیتی فراتر از انتظار همه دست یافت.

گرچه ماشین بازاریابی برای فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 هنوز بطور کامـل روشن نشده است، اما هر از گاهی شاهد انتشار خبر یا تیزری از این فیلم هستیم. از تیزر و تصاویر هنری گرفته تا تریلر و اولین پوستر رسمی فیلم که اواخر مهر ماه منتشر شد. بعد از آن تا مدتی خبر خاصی از فیلم نبود، تا اینکه بتازگی شاهد صحبت هایی از آن هستیم.

طبق صحبت های وبسایت THR، کارگردان فیلم Gunn تایید کرده است که تیزر تریلر فیلم آماده شده و احتمالا بزودی منتشر می شود. تاریخ دقیق این اتفاق هنوز اعلام نشده و مانند یک راز باقی خواهند ماند تا زمانی که تریلر رسماً منتشر شود، اما وقتی که تریلرهای فیلم هم منتشر شوند نباید انتظار داشته باشیم که ما را از تمام اتفاقات فیلم را مطلع کنند و باعث لوس شدن فیلم شوند. طبق صحبت های Gunn، او و تیم بازاریابی برای چیزی که قصد دارند به نشان دهند بسیار محتاط و با دقت عمل می کنند و سعی دارند که از لو رفتن داستان و کم شدن هیجان فیلم جلوگیری کنند.

اگر بخاطر داشته باشید، در روز چهارشنبه Gunn اولین تریلر از فیلم The Belko Experiment را منتشر کرد که فیلمی ترسناک و مهیج به کارگردانی و قلم خودش است و روایتگر عده ای کارمندان یک شرکت است که مجبور می شوند در یک آزمایش کشنده شرکت کنند، حال بعد از این نوبت به اولین تیزر تریلر Guardians of the Galaxy Vol. 2 می رسد که قرار است بزودی منتشر شود، این امکان وجود دارد که در پنل Brazil Comic-Con این فیلم شاهد انتشار تریلر باشیم.

در نهایت باید بدانید که کمپانی مارول عادت ندارد که فیلم هایش را با تریلر و تیزر به طرفدارانش معرفی کند و همواره سعی کرده تا بیشتر و بیشتر از عکس ها و پوسترها استفاده کند، مانند دکتر استرنج که قبل از شروع اکران پوسترها و تصاویر زیادی از آن منتشر شد. یا حتی دو فیلم Captain America: Civil War یا Ant-Man که اگر بخاطر داشته باشید برای بازاریابی فقط چند ویدیو از آنها منتشر شد. در فرانچایز نگهبانان کهکشان، مانند دیگر فیلم ها طرفداران دوست دارند تا از کاراکترها و اتفاقات ادامه فیلم مطلع شوند، اما بهتر است که با دیدن خودِ فیلم در این مورد اطلاع پیدا کنیم، نه تریلر و تبلیغات تلویزیونی. در نهایت باید بدانید که اکران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 قرار است از پنجم مه ۲۰۱۷ مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱۵ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ شروع شود. منتظر انتشار تریلر این فیلم طی چند روز آینده در مغناطیس نیوز باشید.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.