سریال Grimm

اپیزود اول فصل 6 سریال Grimm – اولین تصاویر و خلاصه داستان

وقتی که در سال ۲۰۱۱ شبکه NBC شروع به پخش اولین فصل سریال افسانه ای Grimm کرد، به احتمال زیاد مطلع نبود که پخش یکی از بهترین سریال های دنیا را شروع کرده است! سریال Grimm از همان ابتدا توانست با داستان جالب و هیجان انگیزش افراد زیادی را به جمع طرفداران خودش اضافه کند و تبدیل به یک اسطوره شد. فصل اول این سریال با بیش از ۶ میلیون بیننده در مه ۲۰۱۲ به پایان رسید، اما NBC چند ماه بعد مجددا با فصل جدید Grimm، و البته قدرتمندتر بازگشت و این بار موفق تر عمل کرد، بطوری که فصل دوم با بیش از ۷ میلیون بیننده به پایان رسید و تیم سازنده برای تولید فصل جدید آماده شدند، و این پروسه تا ماه مه ۲۰۱۶ ادامه یافت. وقتی که فصل پنجم به پایان رسید و NBC با دو خبر ناراحت کننده طرفداران سریال Grimm را دلسرد کرد؛ نخست اینکه فصل ششم کوتاه تر خواهد بود (۱۳ اپیزود) و اینکه آخرین فصل سریال است. بنابراین ۲۰۱۷ سالی است که باید برای همیشه با نیک و دوستانش خداحافظی کنیم.

اگر بخاطر داشته باشید آخرین بار که نیک را تنها گذاشتیم، در حال درگیری با کاپیتان شان رنارد و به دنبال دختر خودش بود. حال داستان قسمت جدید از این قرار است که: “بعد از قتل عام نیک (David Giuntoli) در انبار، کاپیتان رنارد (Sasha Roiz) دوست دارد که او را یکبار و برای همیشه از بین ببرد. هنک (Russell Hornsby) و وو (Reggie Lee) به اداره پلیس بر می گردند تا چشمشان به کاپیتان باشد و به بچه ها کمک کنند تا یک قدم جلو بیافتند. در این میان مونرو (Silas Weir Mitchell) و روزالی (Bree Turner) برای ماندن در پورتلند و حفظ خانواده خودشان در تلاش هستند. در جای دیگر، جولیت (Bitsie Tulloch) هم از عوارض جانبی شفا پیدا کردن توسط چوب رنج می برد.”

بعد از کشته شدن رئیس گروه پنجه سیاه، اکنون نیک مشکلات بزرگتری را پیش رو دارد، او باید به دنبال دخترش و باز گرداندن او باشد، از طرفی هم باید با کاپیتان رنارد و دخترش ﺩﯾﺎﻧﺎ – که خیلی قدرتمند است – مقابله کند. اما او دست تنها نیست، علاوه بر دوستانش یک چوب جادویی هم دارد که یکبار او را از مرگ برگردانده و جولیت را شفا داده است! بنابراین در پایان این فصل باید داستان چوب جادویی و سرنوشت نهایی کاراکترهای سریال را متوجه شویم. گرچه رئیس گروه پنجه سیاه مرده است اما ممکن است خودِ گروه نابود نشده باشد و با نقشه ای جدید مجددا بازگردد، حتی ممکن است کاپیتان رنارد به همکاری اش با این گروه ادامه دهد. در نهایت باید بدانید که اولین اپیزود فصل ششم با عنوان “Fugitive” (فراری) به کارگردانی ﺍِﺭِﻥ ﻟﯿﭙﺴﺘﺪ قرار است ششم ژانویه ۲۰۱۷ (۱۷ دی) از شبکه NBC پخش شود.

Grimm season 6

پیشـنهاد: ﺳﺮﯾﺎﻝ Salem ﻟﻐﻮ ﺷﺪ؛ ﻓﺼﻞ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ سریال Grimm ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﻪ David Giuntoli ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ، Russell Hornsby ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻨﮏ، Silas Weir Mitchell ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﻮﻧﺮﻭ، Sasha Roiz ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ رنارد، Reggie Lee ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﺮﻭﻫﺒﺎﻥ ﻭﻭ، Elizabeth Tulloch ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻮﻟﯿﺖ، Bree Turner ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﻭﺯﺍﻟﯽ، Claire Coffee ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺩﺍﻟﯿﻨﺪ ﻭ Jacqueline Toboni ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﺮﻭﺑﻞ ﮐﻪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻧﯿﮏ ﯾﮏ ﮔﺮﯾﻢ ﺍﺳﺖ اشاره کنیم. ﺑﺰﻭﺩﯼ ﺑﺎ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﭘﺮﻭﻣﻮ ﻓﺼﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺎﺯ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮔﺸﺖ ….

Grimm season 6 E01

سریال Grimm

Grimm season 6

پیشـنهاد: پوسترهای فصل شش سریال گریم

سریال گریم

Grimm S06

Grimm

Grimm season 6

سریال گریم

Grimm S06 E01

Grimm season 6

گریم فصل 6

Grimm

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...