فصل ششم سریال Grimm – پوستر جدید و آخرین اطلاعات

Grimm یکی از بهترین سریال های درام ماورایی شبکه تلویزیونی NBC که با داستان و ماجراهای جذابش از همان ابتدا توانست شگفتی ساز شود. تقریبا غیرممکن است با تماشای اولین اپیزود این سریال برای دیدن تمام آن داوطلب نشوید! اگر بخاطر داشته باشید اولین اپیزود Grimm در اکتبر ۲۰۱۱ پخش شد که ۶٫۵۶ ببینده داشت و آغازگر راهی طولانی و مهیج بود که قرار است تا آخرین روز ماه مارس ادامه یابد. حال بعد از شش سال همراهی نیک و دوستانش باید خودمان را برای تماشای آخرین فصل این رمان بی نظیر آماده کنیم، پایانی که قرار است با اپیزود The End در ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۱ فروردین) رقم بخورد. پایانی غیر منتظره و ناراحت کننده برای طرفداران این فرانچایز.

فصل ششم سریال Grimm در ۱۳ قسمت، از ۶ ژانویه ۲۰۱۶ مصادف با هفدهم دی از شبکه NBC پخش خواهد شد. اولین اپیزود این فصل “Fugitive” (به معنی فراری) نام دارد، توسط Aaron Lipstadt کارگردانی و توسط David Greenwalt & Jim Kouf نوشته شده است. آخرین اپیزود هم با عنوان “The End” قرار است ۳۱ مارس پخش شود و به کار Grimm برای همیشه پایان دهد.

از بازیگران این سریال می توانیم به David Giuntoli در نقش نیک، Russell Hornsby در نقش هنک، Silas Weir Mitchell در نقش مونرو، Sasha Roiz در نقش کاپیتان رنارد، Reggie Lee در نقش گروهبان وو، Elizabeth Tulloch در نقش جولیت، Bree Turner در نقش روزالی، Claire Coffee در نقش ادالیند و Jacqueline Toboni در نقش تروبل که مانند نیک یک گریم است. بزودی با اولین پرومو فصل جدید باز خواهیم گشت….

Grimm Season 6

 Grimm Season 6 poster

منبع

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.