Fuller House season 3

سریال Fuller House برای فصل سوم تمدید شد

اگر از طرفداران سریال کمدیِ Fuller House هستید، یک خبر خوب برایتان داریم؛ امروز شبکه نتفلیکس این سریال را برای فصل سوم تمدید کرد و نوید انتشار آنرا برای سال آینده میلادی داد. اگر بخاطر داشته باشید نخستین فصل این سریال در تاریخ ۲۶ فوریه توسط این شبکه منتشر شد، نتفلیکس فصل دوم آنرا هم چند روز قبل (۹ دسامبر=۱۹ آذر) منتشر کرد تا طرفداران این سریال تعطیلات شادی را همراه Fuller House بگذرانند.

این سریال در واقع ادامه ای بر سریال Full House است که طی سال های ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۵ از شبکه ABC پخش شد. داستان Fuller House درباره مادری بیوه به نام دی. جی. فولر است که باید به تنهایی از سه پسرش مراقبت کند، اما خواهرش استفانی، بهترین دوست او کیمی، و دختر نوجوانش رامونا، همه به کمک او می آیند تا در نگهداری از فرزندان به او کمک کنند، این ماجرا باعث می شود که خانه کاملا پر شود و اتفاقات جالب را رقم می زند.

از بازیگران این سریال می توانیم به Candace Cameron Bure در نقش دی. جی. فولر، Jodie Sweetin در نقش استفانی فولر، Andrea Barber در نقش کیمی، Michael Campion در نقش جکسون فولر، Elias Harger در نقش مکس فولر، Soni Bringas در نقش رامونا، Juan Pablo Di Pace و John Brotherton اشاره کنیم.

در مراسم ﺟﻮﺍﯾﺰ ﺑﺮﮔﺰﯾﺪﻩٔ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ، Candace Cameron Bure موفق شد که به عنوان بازیگر زن برگزیده کمدی برنده یک جایزه شود. لازم به گفتن است که Jeff Franklin (فیلم Basketball Wife) خالق این سریال است، او تهیه کننده سریال Full House هم بوده است. در نهایت اگر تاکنون Fuller House را ندیده اید، سریعا اقدام کنید!! چون که لحظات شاد منتظر شما هستند…Fuller House

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.