اولین تریلر فیلم Spider-Man Homecoming – پیتر فقط می خواهد دنیا را نجات دهد

۲۰۱۷ سال بزرگی برای دنیای سینمایی مارول محسوب می شود، هم در تلویزیون و هم در سینما. Marvel TV قرار است سال آینده با دو سریال جدید (Iron Fist و The Punisher) و در کنار آن یک مینی سریال (The Defenders) در شبکه نتفلیکس ظاهر شود، در کنار این سه، سریال The Inhumans را هم در شبکه ABC خواهد داشت. در این میان، در جبهه ی سینما هم مارول سال منحصر بفردی را قرار است تجربه کند، چونکه ۲۰۱۷ اولین سالی است که این کمپانی در آن سه فیلم از MCU را اکران می کند – قسمت دوم نگهبانان کهکشان، فیلم Thor: Ragnarok و در کنار آنها فیلم جدید پیتر پارکر با نقش آفرینی Tom Holland.

Holland قرار است مجددا در نقش پیتر پارکر ظاهر شود و از جنگ داخلی کاپیتان آمریکا به خانه ی خودش بازگردد، و این بار باید در Spider-Man Homecoming منتظر ماجراجویی های تازه این کاراکتر پر طرفدار باشیم، در فیلم جدید و مستقل آقای پارکر، قهرمانی جوان و ماجراجو که باید با تهدیدهای جدید شهرش مقابله کند، با تبه کارانی مثل Vulture (با بازی Michael Keaton)، یا Tinkerer و هر یک از دزدها و جنایتکارانی که برای مردم و بچه های دبیرستان تهدید محسوب می شوند.

حال همه می توانند دو دقیقه از ماجراجویی ها و زندگی پیتر در Homecoming را ببینید، چونکه کمپانی مارول چند ساعت قبل اولین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرد. این تریلر امروز در صفحهِ یوتیوب Jimmy Kimmel منتشر شد و در ادامه تیزر این فیلم که دو روز قبل منتشر شد می باشد. اگر بخاطر داشته باشید در تیزر چند صحنه کوتاه از فیلم با حضور پیتر و هپی هوگان (Jon Favreau) را دیدیم، حال در تریلر جدید دیگر کاراکترهای فیلم هم معرفی می شوند که از مهم ترین آنها می توانیم به تونی استارک (.Robert Downey Jr) یا همان مرد آهنی خومان اشاره کنیم.در تریلر Spider-man Homecoming صحنات جالبی از فیلم نشان داده می شود، در تریلر اشاره ای به زندگی عادی پیتر شده است، نمایی از مدرسه، دوستان و رفیق صمیمی اش ند لیدز با بازی Jacob Batalon به نمایش گذاشته می شود که خبر از حال و هوای نوجوانانه ی فیلم می دهد، البته در صحنه ای می توانید مقابله پیتر با گروهی از سارقان را ببینید، در کنار این ها هم باید نصیحت ها و راهنمایی های تونی استارک به پیتر را هم اضافه کنیم. به نظر می رسد که Holland و .Downey Jr در فیلم بعد از ماجراهای Captain America: Civil War رابطه دوستانه ای دارند که در Homecoming این روابط نزدیک تر و صمیمی تر شده است. در واقع تونی استارک کمک به پیتر را از مسئولیت های خودش می داند و یک بار بر دوشش محسوب می شود، از طرفی پیتر قصد دارد ثابت کند که آماده ی پیوستن به لیگ های بزرگ و نجات دادن جهان است.

ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻣﯿﺎﻥ ﻓﺼﻞ ﺳﺮﯾﺎﻝ Arrow: ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﻻﺭﻝ ﻟﻨﺲ

Michael Keaton هم در این تریلر نمایش جالبی را اجرا می کند که نشان می دهد در نقش یک تبه کار بزرگ و خطرناک ظاهر شده است، او در این فیلم قرار است در نقش کاراکتری به نام Vulture ظاهر شود – هر چند تریلر نگاهی اجمالی به دیگر کاراکتر شرور فیلم هم دارد که به Shocker معروف است. در نهایت لازم است بدانید که ﺩﺭ Spider-Man Homecoming ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ Tom Holland ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﯿﺘﺮ ﭘﺎﺭﮐﺮ، Marisa Tomei ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺯﻥ ﻋﻤﻮ ﻣﯽ، Robert Downey Jr ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﻮﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﺭﮎ، Jon Favreau ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﭙﯽ ﻟﻮﮔﺎﻥ، Michael Keaton ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺮﮐﺲ، Zendaya ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﺸﻞ (در نقش Mary Jane بازی نمی کند)، Logan Marshall-Green ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﯾﮏ ﺗﺒﻪ ﮐﺎﺭ ﻭ Kenneth Choi ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺪﯾﺮ ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻥ ﭘﯿﺘﺮ ﻧﻘﺶ ﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. Jon Watts ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻓﯿﻠﻤﻨﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ Francis Daley ﻭ Jonathan M. Goldstein ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.