فیلم سینمایی Jumanji

ﺩﻭﺍﯾﻦ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ چند عکس از مبارزات فیلم Jumanji را منتشر کرد

ظاهرا Dwayne Johnson همچنان در حال کار بر روی پروژه Jumanji است و این روزها جلوی دوربین Jake Kasdan می رود. این بازیگر معروف و توانا امروز چند عکس جدید از فیلم Jumanji را در حساب های فیسبوک و اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشت که در آنها می توانیم چند صحنه ی مبارزه ای از این فیلم را ببینید که خودش در تمام آنها حضور دارد.

اگر بخاطر داشته باشید سونی در اواسط آبان اعلام کرد که اکران فیلم سینمایی ﺟﻮﻣﺎﻧﺠﯽ با تاخیر انجام خواهد شد و از ۲۸ ﺟﻮﻻﯼ ۲۰۱۷ ﺑﻪ ۲۲ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ۲۰۱۷ ‏( ﯾﮑﻢ ﺩﯼ ﻣﺎﻩ ۹۶‏) ﻣﻮﮐﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. در این فیلم بازیگران مختلفی از جمله Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Ser’Darius Blain, Madison Iseman, Alex Wolff و Morgan Turner در کنار Johnson حضور دارند. Jake Kasdan (کارگردان “معلم بد” و “فیلم خصوصی”)این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از Scott Rosenberg (سرقت در ۶۰ ثانیه) و Jeff Pinkner (مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲) می نویسد. Matt Tolmach, William Teitler و Ted Field تهیه کننده، Mike Weber و Van Allsburg هم مدیران اجرایی تولید فیلم هستند.

فیلم Jumanji ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﮐﺘﺎﺑﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺎﻡ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﯼ ﮐﺮﯾﺲ ﻭﻥ ﺍَﻟﺴﺒﺮﮒ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﺗﺨﺘﻪ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺣﻤﻠﻪ ﻭﺭ ﺷﺪﻥ ﮔﯿﺎﻫﺎﻥ ﻭ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺕ ﺟﻨﮕﻞ ﺑﻪ ﺣﻮﻣﻪ ﺁﺭﺍﻡ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. نسخه ی کلاسیک این فیلم در سال ۱۹۹۵ توسط Joe Johnston کارگردانی شد و کمدین معروف Robin Williams و Bonnie Hunt, Kirsten Dunst و Bradley Pierce تعدادی از ستارگان آن بودند. بر اساس گفته ی Dwayne Johnson فیلم Jumanji یک بازآفرینی کامل از نسخه کلاسیکش نخواهد بود.


فیلم سینمایی Jumanji

Jumanji 2017

Jumanji 2017

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.