تاریخ پخش فصل دوم The Detour معلوم شد، ﺳﺎﻣﺎﻧﺘﺎ ﺑﯽ به عنوان بازیگران مهمان حضور دارد

پخش فصل دوم The Detour از ساعت ۱۰ شب، دوشنبه، ۲۱ فوریه آغاز می شود

شبکه تلویزیونی TBS قرار است از ساعت ۱۰ شب، دوشنبه، ۲۱ فوریه (سوم اسفند) پخش فصل دوم سریال کمدی The Detour را آغاز کند. این سریال توسط ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺟﻮﻧﺰ و ﺳﺎﻣﺎﻧﺘﺎ ﺑﯽ، نوشته و خلق شده است، جونز و بی علاوه بر نویسنده، به عنوان مدیر اجرایی تولید هم در سریال حضور دارند. حال طبق گزارش منتشر شده توسط Deadline، ﺳﺎﻣﺎﻧﺘﺎ ﺑﯽ به عنوان بازیگر مهمان هم در فصل جدید حضور خواهند داشت.

 

فصل دوم The Detour با کاراکتر Nate آغاز می شود، او یک فرصت شغلی مناسب دریافت می کند و برای شروعی تازه همراه خانواده اش به نیویورک نقل مکان می کند. همه هیجان زده هستند بجز Robin، چون او تصویر می کند که با رفتن به یک شهر بزرگ ممکن است با گذشته ی مبهم خودش برخورد کند. در حالی که nate و Robin درگیر شغل های جدیدشان هستند، Jared و Delilah سراسیمه به سمت بلوغ و مشکلات آن پیش می روند.

 

از ستارگان سریال The Detour می توانیم به ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺟﻮﻧﺰ (Pitch Perfect 2)، ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ ﺯﯼ (سریال Under the Dome)، ﺍَﺷﻠﯽ ﺟﺮﺍﺳﯿﻤﻮﻭﯾﮏ، لیام کارول، ﺩﻧﯿﻼ ﭘﯿﻨﺪﺍ (The Originals) و ﺩﺭﯾﻦ ﮐﻮﻭﭘﺮ اشاره کنیم. از بازیگران مهمان فصل جدید هم می توانیم به ﺳﺎﻣﺎﻧﺘﺎ ﺑﯽ در کنار ﺟﯿﻤﺰ ﮐﺮﺍﻣﻮﻝ، جان اولیور، ﻻﺋﻮﺭﺍ ﺑﻨﺎﻧﺘﯽ (سریال Supergirl)، ﺟﻔﺮﯼ ﻭﯾﻨﺴﻨﺖ ﭘﺮﯾﺲ و ﻣﮑﺲ ﮐﺎﺳﻼ اشاره کنیم.

the Detour season 2

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.