اولین تریلر انیمیشن Despicable Me 3 منتشر شد

کمپانی Universal Pictures لحظاتی قبل اولین تریلر از انیمیشن کمدی اکشن Despicable Me 3 را منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی کمپانی، اکران این انیمیشن سه بعدی قرار است از ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ مصادف با نهم تیر ۹۶ در سینماهای ایالات متحده آغاز شود. تماشای اولین تریلر Despicable Me 3 به شدت پیشنهاد می شود.

بعد از اینکه در قسمت دوم شاهد دزدیده شدن یک ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﻣﺨﻔﯽ ﺩﺭ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﻗﻄﺐ ﺷﻤﺎﻝ ﺗﻮﺳﻂ یک ﻭﺳﯿﻠﻪ ﻋﺠﯿﺐ، ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﺮﺑﺎﯼ ﻏﻮﻝﭘﯿﮑﺮ بودیم و دیدیم که ﺍﺗﺤﺎﺩﯾﻪ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺗﺒﻪ ﮐﺎﺭﺍﻥ، ﮔﺮﻭ ‏(ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺍﺑﺮ ﺿﺪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺳﺎﺑﻖ‏) ﺭﺍ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ می کنند ﺗﺎ ﻣﺴﺒﺐ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﺪ و در نهایت هم به کمک همکار جدیدش ﻟﻮﺳﯽ ﻭﺍﯾﻠﺪ موفق می شود. در قسمت جدید می بینیم که لوسی و گرو ازدواج کرده اند و اکنون در کنار هم کار می کنند. در تریلر می بینیم که لوسی و گرو به یک ماموریت برای دستگیری یکی دیگر از دزدهای نابغه جهان اعزام می شوند، در کنار این بر اساس داستان ارائه شده توسط IMDB در این قسمت قرار است شاهد ورود دوقلوی گمشده گرو به داستان باشیم که موجب ایجاد رقابتی بین آنها می شود و لحظات جالب را در فیلم ایجاد می کند! با توجه به اینکه Despicable Me 2 که در سال ۲۰۱۳ اکران شد، توانست نزدیک به یک میلیارد دلار بفروشد، باید انتظار داشته باشیم قسمت سوم در لیست پرفروش ترین فیلم های سال قرار گیرد.

پیشنـهاد: ﭘﻮﺳﺘﺮ ﺟﺪﯾﺪ ﻓﯿﻠﻢ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ Split منتشر شد

در Despicable Me 3 گویندگان مختلفی حضور دارند که از آنها می توانیم به ﺍﺳﺘﯿﻮ ﮐﺎﺭﻝ (ﮔﺮﻭ، ﻧﻘﺶ ﺍﺻﻠﯽ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ)، ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﻭﯾﮓ (ﻟﻮﺳﯽ ﻭﺍﯾﻠﺪ، ﻣﺄﻣﻮﺭ ﺍﺗﺤﺎﺩﯾﻪ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺗﺒﻪ ﮐﺎﺭﺍﻥ ﻭ همسر ﮔﺮﻭ)، ﻣﯿﺮﺍﻧﺪﺍ ﮐﺎﺯﮔﺮﻭ (ﻣﺎﺭﮔﻮ، ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﮔﺮﻭ)، ﺩﺍﻧﺎ ﮔﯿﺎﯾﺮ (ﺍﺩﯾﺖ)، ﺭﺍﺳﻞ ﺑﺮﻧﺪ (ﺩﮐﺘﺮ ﻧﻔﺎﺭﯾﻮ)، ﺍﺳﺘﯿﻮ ﮐﻮﮔﺎﻥ (ﺳﺎﯾﻠﺲ ﺭﻣﺰﺑﺎﺗﻢ، ﺭﺋﯿﺲ ﺍﺗﺤﺎﺩﯾﻪ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺗﺒﻪ ﮐﺎﺭﺍﻥ)، Nev Scharrel (ﺍﮔﻨﯿﺰ) و ﺗﺮﯼ ﭘﺎﺭﮐﺮ (بالتازار برات) اشاره کنیم. این انیمیشن توسط Kyle Balda (انیمیشن The Lorax)، ﭘﯽﯾﺮ ﮐﺎﻓﯿﻦ (من نفرت انگیز و ﻣﯿﻨﯿﻮﻥﻫﺎ) و Eric Guillon کارگردانی شده است. ﮐﻦ ﺩﯾﺮﯾﻮ و ﺳﯿﻨﮑﻮ ﭘﺎﻭﻝ نویسنده و شخصیت پردازان آن هستند.
 

 

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.