The Boss Baby

تریلر رسمی انیمیشن The Boss Baby را اکنون تماشا کنید – رهبر به دنیا آمده

کمپانی ۲۰th Century Fox قصد دارد اکران انیمیشن جدیدش را از ۳۱ مارس ۲۰۱۷ مصادف با یازدهم فروردین ۹۶ در ایالات متحده آغاز کند. این انیمیشن The Boss Baby نام دارد که در ژانر کمدی خانوادگی ساخته شده و داستان جالب و هیجان انگیزی دارد. حال این کمپانی به تازگی تریلری دیدنی از این انیمیشن منتشر کرده که در این پست می توانید آنرا تماشا کنید.

داستان انیمیشن The boss baby از زبان مردی به نام تیم تمپلتون روایت می شود که ماجرایی از سن هفت سالگی خود را تعریف می کند. او از برادر کوچک ترش می گوید که یک بچه ی بازیگوش و البته نابغه! بوده که زودتر از زمان انتظار حرف زدن را یاد گرفته و برای خودش رئیس شده است! وقتی داستان جالب می شود که تیم بر حسب اتفاق از راز بزرگ برادر کوچکش با خبر می شود. بعد از آن، او و تیمِ هفت ساله در کنار هم دیگر و با کمک دوستان خود برای جلوگیری از توطئه ای که توسط Francis E. Francis مدیر عامل کمپانی Puppy Co طراحی شده، فعالیت می کنند. اما رهبر این گروه نوزاد داستان ماست، به همین خاطر می گوییم که “رهبر به دنیا آمده است”

از صداپیشگان این انیمیشن دیدنی می توانیم به Alec Baldwin (ماموریت غیرممکن ۵) در نقش بچه (همان رئیس داستان)، Steve Buscemi در نقش فرانسیس E. فرانسیس، Lisa Kudrow (سریال دوستان) در نقش مادر، Tobey Maguire (سه گانه مرد عنکبوتی) در نقش تیم (بزرگسال)، Jimmy Kimmel (فیلم Pitch) در نقش پدر، Miles Christopher Bakshi در نقش تیم و ViviAnn Yee اشاره کنیم. Tom McGrath (انیمیشن Mr. Peabody & Sherman و ماداگاسکار ۳) این انیمیشن را بر اساس کتابی به همن نام نوشته Marla Frazee و فیلمنامه ای از Michael McCullers کارگردانی کرده است.

پیشنهاد: اکران فیلم Amityville: The Awakening از ژانویه به تابستان موکول شد

 

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.