ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ 10 ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ Blindspot – ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺟﺪﯾﺪ ﻭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ [پرومو جدید اضافه شد]

اگر بخاطر داشته باشید اپیزود نهم فصل دوم Blindspot شانزدهم نوامبر پخش شد و در آخرین صحنه ی آن شاهد درگیری پترسون و رابرت بوردن بودیم. ظاهراً دکتر بوردن بخاطر گرفتن انتقام مرگ همسرش که در افغانستان بخاطر حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی کشته شده، به عنوان جاسوس گروه Sandstorm به سازمان FBI نفوذ کرده است، بعد از اینکه پترسون نسبت به این موضوع آگاه می شود تنها به خانه ی او می رود تا از این موضوع اطمینان پیدا کند، اما صحبت آنها تبدیل به درگیری مسلحانه می شود. سریال در آخرین صحنه ی درگیری، بعد از شنیدن صدای شلیک یک گلوله تمام می شود. حال یک سوال بزرگ ایجاد شده است، چه کسی تیر خورده، رابرت یا پترسون؟ در طرف دیگر هم جین به کمک یک دارو سعی می کند حافظه برادرش رومان را پاک کند تا فرصت دوباره ای برای زندگی به او بدهد، از طرفی هم مادرشان به دنبال آنها می گردد تا به کارشان پایان دهد.

چندی پیش EW از Martin Gero تهیه کننده Blindspot در مورد احتمال زنده ماندن پترسون پرسید، او هم امیدوارانه جواب داد و گفت امیدی برای زنده ماندنش وجود دارد، از طرفی هم اشاره کرد که ممکن است فقط یکی از آنها تیر بخورند و اتفاق خاصی رخ ندهد. همانطور که انتظار می رفت Gero از دادن جواب درست خودداری کرد تا از لو رفتن داشتن جلوگیری کند. حال امروز چند تصویر از اپیزود دهم منتشر شد که در آنها خبری از پترسون و رابرت نیست! ظاهرا این مساله قرار است تا چهارم ژانویه و پخش این اپیزود بصورت یک راز باقی بماند.

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ فصل دوم Blindspot ﻣﯽ توانیم ﺑﻪ ﺳﺎﻟﯿﻮﺍﻥ ﺳﺘﯿﭙﻠﺘﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﺭﺕ ﻭﺍﻟﺮ، ﺟﯿﻤﯽ ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭ ‏(ﻓﯿﻠﻢ ﺛﻮﺭ‏) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻦ ﺩﻭ، ﺭﺍﺏ ﺑﺮﺍﻭﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭِﯾـﺪ، ﺁﺩﺭﯼ ﺍﺳﭙﺎﺭﺯﺍ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﺎﺷﺎ ﻭ ﺍﺷﻠﯽ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﺘﺮﺳﻮﻥ ﺍﺷﺎﺭﻩ کنیم. همانطور که اشاره شد، اپیزود دهم قرار است چهارم ژانویه (چهارشنبه ۱۵ دی) از شبکه NBC پخش شود.(پرومو)

[بروزرسانی نهم دی] شبکه NBC امروز پرومو اپیزود دهم را منتشر کرد:


Blindspot Season 2 Blindspot Season 2 E10
Blindspot فصل دوم Blindspot
سریال Blindspot Blindspot Season 2 E10
بلایند اسپات Blindspot Season 2 E10
No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.