تیزر رسمی فیلم Blade Runner 2049 منتشر شد

داستان از سال ۲۰۱۹ شروع شد، وقتی که ﺩﮐﺎﺭﺩ ‏(با بازی ﻫﺮﯾﺴﻮﻥ ﻓﻮﺭﺩ) ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﭘﻠﯿﺲ ﮐﻼﻥ ﺷﻬﺮ ﻟﺲ ﺁﻧﺠﻠﺲ مامور شد تا ﺍﻧﺴﺎﻥﻫﺎﯼ ﺑﺎ ﮊﻥ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ‏(ﻣﻮﺳﻮﻡ ﺑﻪ ﺭﭘﻠﯿﮑﺎﻧﺖ) – ﮐﻪ ﺣﻀﻮﺭﺷﺎﻥ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﮐﺮﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﮔﺮﺩﯾﺪﻩ – ﺭﺍ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ، ﺗﻌﻘﯿﺐ ﻭ ﺧﻄﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﺭﻓﻊ ﮐﻨﺪ. ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮏ ﮔﺮﻭﻩ ﺷﺒﻪ ﻧﻈﺎﻣﯽ ﺭﭘﻠﯿﮑﺎﻧﺖ ﻣﺘﻮﺍﺭﯼ، ﻣﺨﻔﯿﺎﻧﻪ ﻭﺍﺭﺩ ﻟﺲ ﺁﻧﺠﻠﺲ شدند ﻭ ﺳﻌﯽ کردند ﺑﻪ ﺩﺍﺧﻞ ﺷﺮﮐﺖ ﺗﺎﯾﺮﻝ ﮐﻮﺭﭘﻮﺭﯾﺸﻦ نفوذ کنند و …. حال سی سال بعد از این اتفاقات، Blade Runner جدید، پلیس لس آنجلس مامور K (با بازی ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮔﺎﺳﻠﯿﻨﮓ) یک راز که مدت زمان زیادی است فراموش شده را کشف می کند، رازی که می تواند آنچه از جامعه باقی مانده را به سمت هرج و مرج ببرد. افسر K در تلاش است تا یک بلید رانر را که سی سال است ناپدید شده پیدا کند، این بلید رانر هم از نیروهای پلیس لس آنجلس بوده و ﺩﮐﺎﺭﺩ نام دارد. یعنی همان شخصیت اصلی اولین فیلم.

از بازیگران فیلم Blade Runner 2049 می توانیم به ﻫﺮﯾﺴﻮﻥ ﻓﻮﺭﺩ در نقش ریک دکارد، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮔﺎﺳﻠﯿﻨﮓ (La La Land و The Nice Guys) در نقش افسر K، ﺭﺍﺑﯿﻦ ﺭﺍﯾﺖ (سریال House of Cards)، ﻟﻨﯽ ﺟﯿﻤﺰ (سریال The Walking Dead)، ﺟﺮﺩ ﻟﺘﻮ (Suicide Squad)، ﺁﻧﺎ ﺩ ﺁﺭﻣﺎﺱ (War Dogs)، ﻣﮏﮐﻨﺰﯼ ﺩﯾﻮﯾﺲ (Black Mirror) و ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﺎﺗﯿﺴﺘﺎ (Spectre و Guardians of the Galaxy) اشاره کنیم. این فیلم توسط ﺩﻧﯽ ﻭﯾﻠﻨﻮ که در حال حاضر فیلم Arrival را بر روی پرده دارد، کارگردانی شده است. ﺭﯾﺪﻟﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ، ﺣﻤﭙﺘﻦ ﻓﻨﭽﺮ (بلید رانر ۱۹۸۲) و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﯾﻦ هم نویسندگان این فیلم هستند.


پیشنهاد: تریلر رسمی انیمیشن Trollhunters – مینی سریال جدید نتفلیکس

لازم به ذکر است که فیلم سینمایی Blade Runner 2049 بر اساس رمان ﺁﯾﺎ “ﺁﺩﻡ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽﻫﺎ ﺧﻮﺍﺏ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪ ﺑﺮﻗﯽ ﻣﯽﺑﯿﻨﻨﺪ؟” ﺍﺛﺮ ﻓﯿﻠﯿﭗ ﮐﯽ. ﺩﯾﮏ ساخته شده و اکران آن قرار است از ششم اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱۴ ﻣﻬﺮ ۹۶ آغـاز شود. منتظر انتشار تریلر رسمی این فیلم باشیـد…..

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.