Baby Groot

ﺟﯿﻤﺰ ﮔﺎﻥ می گوید حضور کاراکتر Baby Groot در Guardians 2 فقط بخاطر فروش اسباب بازی ها نیست

بعد از اینکه در سال ۲۰۱۴ یک سفر افسانه ای به کهکشان های MCU یا همان دنیای سینمایی مارول داشتیم، و با ابر قهرمانان این بُعد از جهان هم آشنا شدیم، اکنون نوبت به سفری دیگر رسیده که قرار است به مراتب هیجان انگیزتر و چالش برانگیزتر باشد؛ همانطور که می دانید کمپانی مارول قرار است در سال آینده میلادی با سه فیلم جدید از فرانچایز MCU سینماهای سراسر جهان را منفجر کند! نخست با قسمت جدید نگهبانان کهکشان، سپس اولین قسمت از مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، و در نهایت Thor: Ragnarok. حال به دلیل نزدیک شدن به تاریخ شروع اکران Guardians 2 (حدود پنج ماه دیگر) مارول طبق عادت همیشگی شروع به انتشار تریلر و تصاویر مختلفی برای جذب مخاطب به سوی این فیلم کرده است، اما در کنار این، چند روز قبل NERDIST اولین تصاویر از اسباب بازی هایی که بر اساس کاراکترهای Vol. 2 ساخته شده اند را منتشر کرد، اما به دنبال انتشار اولین تصاویر کاراکتر Baby Groot، باعث ایجاد یک نظریه از سوی برخی از افراد شد، طبق این نظریه احتمال می رفت که حضور کاراکتر Baby Groot در فیلم فقط به هدف موفقیت بیشتر در فروش این اسباب بازی ها باشد. در واقع نظر بر این بود که کاراکتر Baby Groot فقط با اهداف تجاری در فیلم قرار داده شده و در داستان هیچ نقش خاصی ندارد!

اما بعد از انتشار اولین تریلر رسمی، احتمال حقیقت داشتن این فکر به صفر درصد رسید! در تریلر مشاهده کردیم که Baby Groot قرار است در داستان فیلم نقش مهمی را ایفا کند، ﺟﯿﻤﺰ ﮔﺎﻥ هم چند روز قبل در صفحه رسمی فیسبوکش تایید کرد که حضور این کاراکتر در Guardians 2 فقط بخاطر فروش اسباب بازی ها نیست و او جزوی از داستان است. او می گوید: “این خبر به هیچ عنوان نمی تواند درست باشد. اگر بخواهم صادقانه بگویم، وقتی که من برای نخستین بار بر روی فیلمنانه ی Vol. 2 کار می کردم برنامه داشتم که داستان از چند سال بعد از قسمت اول شروع شود و Groot کمی بزرگ شده باشد. اما بعضی چیزها از دست می رفتند. اول از همه، من فکر می کنم این گروه باید تجربیات زیادی کسب کند [توسعه یابد] تا مانند یک گروه واقعی شود و این برای بینندگان شرم آور بود که آنرا از دست بدهند.” او ادامه می دهد: “و دوماً، بنابر هر دلیلی، حضور Groot بکار نمی آمد. اینجا بود که این فکر به ذهنم رسید تا داستان تنها مدتی کوتاهی بعد از اتفاقات قسمت اول شروع شود و Groot بچه ای باشد با چیزهای زیادی برای یادگیری.” او در توییتر هم گفته است که: “ من مطمئن هستم که بعضی از مردم اینطور فکر می کنند اما برای من بچه نگه داشتن Groot در فیلم یک تغییر خلاقانه بود که فیلم را برای من باز کرد [از لحاظ داستان و احتمالا ادامه فیلم]” البته از پوستر فیلم هم می توان به این موضوع پی برد.

Baby Groot

با این حساب باید انتظار داشته باشیم که Baby Groot نقش قابل توجه ای را در داستان فیلم ایفا کند، اگر خودمان را بجای نویسنده بگذاریم، متوجه می شویم که او کاملا حق دارد بچگی این کاراکتر را به بزرگی اش ترجیح دهد، چرا که حضور یک بچه در تیم می تواند باعث ایجاد صحنات و موقعیت های جالبی شود، در ضمن می تواند در داستان قسمت های بعدی فیلم نقشی به مراتب جالب تر را ایفا کند، در این مدت هم زمان کافی برای پیاده کردن ایده های بهتر بر روی آن وجود خواهد داشت. در واقع جیمز گان با یک تیر دو نشان را زده است؛ هم به نمک فیلم افزوده است، و هم داستان را برای ادامه باز گذاشته است.

پیشنـهاد: معرفی فیلم سینمایی Split

ﺩﺭ Guardians of the Galaxy Vol. 2 ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ Chris Pratt ‏(ﻓﯿﻠﻢ Jurassic World , Parks and Recreation) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﺘﺎﺭ ﻟﺮﺩ، Zoe Saldana ‏(ﻓﯿﻠﻢ Avatar, Star Trek) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﺎﻣﻮﺭﺍ، Dave Bautista ‏(ﻓﯿﻠﻢ SPECTRE , The Man with the Iron Fists) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺭﺍﮐﺲ، Vin Diesel ‏(ﻓﯿﻠﻢ xXx , Furious 7) ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮔﺮﻭﺕ، Bradley Cooper ‏(ﻓﯿﻠﻢ Joy , American Sniper‏) ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺭﺍﮐﺖ، Michael Rooker ‏(ﻓﯿﻠﻢ Slither , Jumper‏) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﯾﻮﻧﺪﻭ، Karen Gillan ‏(ﻓﯿﻠﻢ Doctor Who , The Big Short) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺒﻮﻻ ﻭ Sean Gunn ‏(ﻓﯿﻠﻢ Guardians of the Galaxy) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ Kraglin، ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺟﺪﯾﺪ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﻪ Pom Klementieff ‏(ﻓﯿﻠﻢ Oldboy‏) ﮐﻪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ Mantis ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ، Elizabeth Debicki ‏(ﻓﯿﻠﻢ The Great Gatsby, Everest) و Chris Sullivan ‏(ﻓﯿﻠﻢ The Drop) ﻭ Kurt Russell ‏(ﺳﺮﯾﻊ ﻭ ﺧﺸﻦ ۷) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ Ego ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﻨﯿﻢ.

در Guardians 2 قرار است شاهد ادامه ماجراجویی های تیم قهرمانان کهکشانی باشیم که به دنبال کشف رمز و رازهایی درباره پدر واقعی پیتر کوئیل یا همان ﺍﺳﺘﺎﺭ لرد هستند. ﺍﮐﺮﺍﻥ این ﻓﯿﻠﻢ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﻢ ﻣﻪ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺟﻤﻌﻪ ۱۵ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻓﯿﻠﻢِ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۷ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. ﺑﻌﺪ ﺍﺯ Guardians 2 ﻫﻢ ﺷﺎﻫﺪ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺩﻭ ﻓﯿﻠﻢ Spider-Man: Homecoming ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺟﻮﻻﯼ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺁﻥ Thor: Ragnarok ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺑﻮﺩ.

Fb.com , EW

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.