ایسوس زدفون 3 زوم

ایسوس دوربین دوتایی و اسکنر ﻗﺮﻧﯿﻪ ﭼﺸﻢ را برای اسمارتفون جدیدش تایید کرد، احتمالا Zenfone 3 Zoom

کمپانی ایسوس بتازگی تبلیغات برای اسمارتفون هایی که قرار است در رویداد CES 2017 خودش که ‘Zennovation’ نام گرفته، رونمایی کند را شروع کرده است، این رویداد قرار است از چهارم ژانویه آغاز شود. تازه ترین تصاویر منتشر شده در حساب رسمی توییتر این کمپانی تایید می کنند که اسمارتفون جدید Zenfone دوربین پشتی دوتایی و اسکنر ﻗﺮﻧﯿﻪ ﭼﺸﻢ دارد. این تصاویر نام اسمارتفون هایی که قرار است در این رویداد رونمایی شوند را تایید نکرده اند.

تیزر dual-camera به احتمال زیاد به اسمارتفون ZenFone 3 Zoom مربوط می شود که چندی پیش توسط TENAA تایید شد و بسیاری از مشخصات سخت افزاری، و البته تصاویر واقعی آن در اختیارمان قرار گرفت، این اسمارتفون توسط FCC و Bluetooth هم تایید شده است. تیزر دوم که در حساب توییتر ایسوس منتشر شده، اسکنر قرنیه چشم (Iris scanner) را برای اسمارتفون جدید این کمپانی تایید می کند که احتمال می رود همان Zenfone 3 Zoom یا اسمارتفونی جدید از سری Zenfone 4 باشد. این شایعه وجود دارد که ﺍﯾﺴﻮﺱ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﮐﺎﺭ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﯾﮏ اسمارتفون ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ (به نام ZenFone AR) ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﭘﻠﺘﻔﺮﻡ ﺗﺎﻧﮕﻮﯼ ﮔﻮﮔﻞ ﺑﻬﺮﻩ ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ. ظاهرا ایسوس قصد دارد از این اسمارتفون ﺩﺭ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎﻩ CES 2017 رونمایی کند. ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﺍ Jerry Shen ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺍﯾﺴﻮﺱ ﺩﺭ ﮔﻔﺘﮕﻮﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﯾﻤﺰ تایید ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

Asus Zenfone 3 Zoom

ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ Asus ZenFone 3 Zoom ﻃﺒﻖ ﺷﺎﯾﻌﻪ ﻫﺎ:

-ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ ۵٫۵ ﺍﯾﻨﭽﯽ ‏(۱۹۲۰ ﺩﺭ ۱۰۸۰ ﭘﯿﮑﺴﻞ‏) ۲٫۵ ﺑﻌﺪﯼ AMOLED
-ﭘﺮﺩﺍﺯﻧﺪﻩ ۲٫۰ ﮔﯿﮕﺎﻫﺮﺗﺰﯼ ﺍﺳﻨﺎﭘﺪﺭﺍﮔﻮﻥ ۶۲۵
-ﭘﺮﺩﺍﺯﻧﺪﻩ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﯽ Adreno 506
-ﺩﻭ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺖ ﺭﻡ ﺑﺎ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺩﺍﺧﻠﯽ۱۶ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ، ﺳﻪ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺖ ﺭﻡ ﺑﺎ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺩﺍﺧﻠﯽ ۳۲ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ، ﺭﻡ ﭼﻬﺎﺭ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ ﺑﺎ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺩﺍﺧﻠﯽ ۶۴ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ، ﻗﺎﺑﻞ ﺍﺭﺗﻘﺎ ﺑﺎ microSD
-ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۶٫۰٫۱ ‏(ﻣﺎﺭﺷﻤﺎﻟﻮ‏) ﺑﺎ ﺭﺍﺑﻂ ﮐﺎﺭﺑﺮﯼ Zen UI 3.0
-ﺩﻭ ﺳﯿﻤﮑﺎﺭﺕِ ﻫﯿﺒﺮﯾﺪ ‏(micro+nano/microSD)
-ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ۱۲٫۲ ﻭ ۱۳ ﻣﮕﺎﭘﯿﮑﺴﻠﯽ ﺑﺎ ﻓﻠﺶ ﺩﻭﺗﺎﯾﯽ LED
-ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺳﻠﻔﯽ ۱۳ ﻣﮕﺎﭘﯿﮑﺴﻠﯽ
-ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺍﺛﺮﺍﻧﮕﺸﺖ
-ﺯﺧﺎﻣﺖ ۷٫۹۹ ﻣﯿﻠﯽ ﻣﺘﺮﯼ، ﻭﺯﻥ ۱۷۰ ﮔﺮﻣﯽ
-ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺷﺒﮑﻪ ﻧﺴﻞ ﭼﻬﺎﺭﻡ، WiFi 802.11ac، ﺑﻠﻮﺗﻮﺙ ﻧﺴﺨﻪ ۴٫۲، ﭘﻮﺭﺕ USB Type-C ﻭ GPS
-ﺑﺎﺗﺮﯼ ۵۰۰۰ / ۴۸۰۰ ﻣﯿﻠﯽ ﺁﻣﭙﺮﯼ

Asus Zenfone 3 Zoom

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در مورد اسمارتفون جدید ایسوس باشید…

منبع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.