Aquaman

تاریخ اکران فیلم Aquaman اعلام شد

امروز یک خبر خوب و یک خبر بد برای طرفداران DC و کاراکتر Aquaman داریم. خبر خوب اینکه کمپانی برادران وارنر چند ساعت قبل تاریخ رسمی شروع اکران فیلم Aquaman را اعلام کرد. خبر بد هم اینکه تاریخ اعلام شده از زمانی که ما انتظار داشتیم دورتر است و باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا فیلم مستقل این کاراکتر را ببینیم. طبق اعلام کمپانی برادران وارنر، اکران فیلم قرار است از تاریخ پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر ۹۷ در سینماهای سه بعدی و IMAX اکران شود. این تاریخ درست سه ماه از ۲۷ جولای ۲۰۱۸ که پیش از این برادران وارنر اعلام کرده بودند فاصله دارد. البته پیش از این گفته شده بود که اکران یکی از فیلم های DC قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ شروع شود، اما نام فیلم اعلام نشده بود. با این حساب آیا ممکن است ۲۷ جولای تاریخ انتشار یکی دیگر از فیلم های DC باشد؟ برای پی بردن به جزئیات بیشتر باید باز هم صبر کنیم.

James Wan کارگردان فیلم Aquaman است که کارگردانی فیلم های Furious 7، Saw و دو قسمتِ The Conjuring را بر عهده داشته است، او به به عنوان تهیه کننده در پروژه های فرانچایز Saw و MacGyver حضور داشته و نویسندگی فیلم های Saw III و Insidious: Chapter 2 را در کارنامه خودش ثبت کرده است. در ضمن او به عنوان بازیگر هم در فیلم Saw حضور داشته است.

هنوز لیست بازیگران فیلم Aquaman اعلام نشده، اما تا اینجا می دانیم که Jason Momoa (فیلم های بتمن V سوپرمن، Wolves) در نقش ﺁﮐﻮﺍﻣﻦ، Amber Heard در نقش Mera، ملکه آتلانتیس و Willem Dafoe در نقش Nuidis Vulko ظاهر می شوند. انتظار داریم بعد از این فیلمبرداری فیلم سال آینده در استرالیا آغاز شد شاهد انتشار لیست رسمی بازیگرانِ حاضر در فیلم باشیم.

از نویسندگان فیلم هم می توانیم به Will Beall Geoff Johns و Paul Norris اشاره کنیم. قابل توجه است کاراکتر آکوامن پیش از این در فیلم ‘بتمن علیه سوپرمن’ معرفی شد و قرار است در فیلم سینمایی Justice League حضور داشته باشد که اکران آن از ۱۷ ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ ۲۰۱۷ ‏(۲۶ ﺁﺑﺎﻥ ۹۶‏) شروع شود، اگر بخاطر داشته باشید چندی پیش عکسی از کاراکتر آکوامن و گیتارش منتشر شد، عکس زیر:


Aquaman 2018

منتظر انتشار اخبار بیشتر در مورد این فیلم باشید.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.