اندروید نوقا برای Galaxy A

اسمارتفون های سری Galaxy A 2016 بزودی به اندروید نوقا بروز می شوند، گزارش ها تایید کردند

یک خبر خوب و خواندنی برای کاربران اسمارتفون های سری A کمپانی سامسونگ؛ بر اساس تازه ترین گزارش ها، کمپانی سامسونگ بزودی آپدیت اندروید نوقا را برای سری Galaxy A 2016 منتشر می کند. این خبر بدین معنی است که مدل های ۲۰۱۶ اسمارتفون های Galaxy A3 , Galaxy A5 , Galaxy A7 , Galaxy A8 , Galaxy A9 و Galaxy A9 Pro این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

لازم به گفتن است که هنوز اطلاعاتی از تاریخ شروع عرضه ی این بروزرسانی اعلام نشده و باید منتظر تصمیم نهایی سامسونگ باشیم، در ضمن با توجه به اینکه پرچمداران این غول تکنولوژیِ کره جنوبی هنوز آپدیت اندروید نوقا دریافت نکرده اند، نباید انتظار داشته باشیم که این بروزرسانی خیلی زود برای سری Galaxy A 2016 عرضه شود.


اگر اخبار را دنبال کرده باشید، می دانید که سامسونگ اکنون در حال کار برای بروزرسانی اسمارتفون های Galaxy S6، Galaxy S7 و Galaxy S7 edge، Galaxy Note 5 و Galaxy Tab S2 به اندروید نوقا است. همچنین بزودی شاهد ورود مدل های ۲۰۱۷ سری Galaxy A به بازار خواهیم بود که ممکن است طی ماه آینده میلادی به بازار عرضه شوند. گرچه مدل های ۲۰۱۷ در ابتدا از اندروید ۶٫۰ بهره می برند، اما امیدواریم که در کنار بروزرسانی مدل های ۲۰۱۶، طی ماه های آینده شاهد بروز شدن آنها هم باشیم.

اگر مطلع نیستید، بد نیست بدانید که کمپانی سامسونگ بتازگی ثبت نام برای دریافت اندروید ۷٫۰ بتا برای Galaxy S7 و S7 edge را در انگلیس بازگشایی کرده است، انتظار می رود که این امکان تا پایان هفته در دسترس کاربران آمریکایی هم قرار بگیرد.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.