فیلم Amityville: The Awakening

اکران فیلم Amityville: The Awakening از ژانویه به تابستان موکول شد

کمپانی Dimension Films چند هفته قبل خبر از آغاز بکار فیلم Amityville: The Awakening طی چند هفته آینده داده بود که در ژانر ترس ساخته شده و خبر شروع اکرانش موجب شادی عاشقان این ژانر شد، اما اکنون این کمپانی با خبری دیگر آب پاکی را بر روی دست این عاشقان ریخت و گفت که برای دیدن فیلم Amityville باید تا رسیدن تابستان صبر کنند! این فیلم پیش از این قرار بود در ششم ژانویه کار خودش را آغاز کند، اما طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی Deadline، اکران آن به ۳۰ ژوئن مصادف با نهم تیر ۹۶ موکول شده است.

بل، خواهر کوچکش ژولیت، و برادر دو قلوی او جیمز که بیمار است، همراه با مادر جوان و تنهایشان (سینگل) جوآن برای صرفه جویی در پول و کمک برای پرداخت هزینه های گزاف پزشکی برادرشان، به یک خانه جدید نقل مکان می کنند. اما زمانی که در خانه پدیده های عجیب و غریب شروع به رخ دادن می کند، از جمله بهبود معجزه آسا برادر او و افزایش عجیب کابوس های هولناک بل، بل به مادرش شک می کند که همه چیز را به آنها نگفته است و متوجه می شود که آنها به یک خانه بدنام نقل مکان کرده اند. ” متنی که خواندید خلاصه ای از داستان فیلم ترسناک و مهیج Amityville: The Awakening بود.

از بازیگران این فیلم می توانیم به Jennifer Jason Leigh (فیلم Morgan) در نقش جوآن مادر خانواده، Cameron Monaghan در نقش جیمز، Bella Thorne (سریال Scream) در نقش بل، Taylor Spreitler در نقش ماریسا، Mckenna Grace در نقش ژولیت، Thomas Mann در نقش تِرِنس و Jennifer Morrison اشاره کنیم. Franck Khalfoun (فیلم Maniac) این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از خودش کارگردانی کرده است. Jason Blum، Daniel Farrands و Steve B. Harris هم تنها تعدادی از ۲۰ تهیه کننده و مدیر اجرایی تولید فیلم Amityville: The Awakening هستند. منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…..

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.