تصاویری جدید از فیلم های Blade Runner, The Mummy, John Wick و Alien

به دنبال انتشار تصاویری از فیلم های ۲۰۱۷ که دیروز در سایت قرار گرفت، امروز هم شاهد انتشار تصاویری جدید و با کیفیت از قابل انتظارترین فیلم های سال آینده میلادی، یعنی Alien Covenant (بیست و نهم اردیبهشت ۹۶), Blade Runner 2049 (چهارده مهر ۹۶), The Mummy (نوزده خرداد ۹۶) و John Wick: Chapter 2 (بیست و دوم بهمن ۹۵)، هستیم که در انتهای پست می می توانید آنها را مشاهده کنید. در بین شش تصویر منتشر شده، سه تصویر مربوط به فیلم مهیج و ترسناک Alien Covenant است که بتازگی تریلر آن منتشر شده و کمتر از شش تا آغاز اکرانش مانده است.

تصاویر دیروز ﺷﺎﻣﻞ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻦ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﺩﺭﯾﻢ ﻭﺭﮐﺲ، Captain Underpants ‏(ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻢ ﺧﺮﺩﺍﺩ ۹۶‏)، ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻦ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ Disney•Pixar ﺑﻪ ﻧﺎﻡ Coco ‏(ﺍﻭﻝ ﺁﺫﺭ ۹۶‏)، Baywatch ﭘﺎﺭﺍﻣﻮﻧﺖ ﭘﯿﮑﭽﺮﺯ ‏(ﭘﻨﺠﻢ ﺧﺮﺩﺍﺩ‏)، ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻦ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﻭﺍﺭﻧﺮ The LEGO Batman Movie ‏(ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﺩﻭﻡ ﺑﻬﻤﻦ‏)، CHiPs ‏(ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ‏) ﻭ T2 Trainspotting ‏(ﺳﯿﺰﺩﻫﻢ ﺍﺳﻔﻨﺪ‏) ﻣﯽ شدند.

پیشنهاد می شود که این تصاویر را حتما ببینید تا نگاهی هرچند کوتاه به عناوین سال آینده میلادی داشته باشید، همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، اگر به سینما، و مخصوصا به فیلم های ژانر علمی- تخیلی و یا ترسناک علاقه دارید، ۲۰۱۷ سال خوبی برای شما خواهد بود. منتظر انتشار تصاویر بیشتری طی روزهای آینده باشید.

 

The Mummy 2017 Blade runner 2049
بیگانه 2017 Alien: Covenant 2017
Alien: Covenant john Wick

منبع , ۲ , ۳

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.