تریلر رسمی فیلم Alien: Covenant منتشر شد

کمپانی ۲۰th Century Fox چند ساعت قبل تریلری دیدنی و رسمی از فیلم سینمایی Alien: Covenant منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. ﺑﯿﮕﺎﻧﻪ: ﭘﯿﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﮐﺮﺍﻥِ ﻋﻠﻤﯽ–ﺗﺨﯿﻠﯽ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺭﯾﺪﻟﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻭ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﮔﯽ ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﯾﻦ و ﺟﮏ ﭘﮕﻠﯿﻦ است که ﺩﻧﺒﺎﻟﻪﺍﯼ ﺑﺮ ﻓﯿﻠﻢ Prometheus (ﺳﺎﻝ ۲۰۱۲) ﻭ ﺩﻭﻣﯿﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﭘﯿﺶﺩﺭﺁﻣﺪﯼ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﺑﯿﮕﺎﻧﻪ محسوب می شود.

داستان فیلم Alien: Covenant روایتگر ماجرای خدمه یک کشتی فضایی است که چیزی را کشف می کنند و تصورشان بر این است که یک بهشت ناشناخته را پیدا کرده اند، اما در اصل چیزی تاریک است، جهانی خطرناک، که تنها ساکن آن رباتی انسان نما به نام دیوید (مایکل فاسبندر) است، او از سفر اکتشافی ﭘﺮﻭﻣﺘﺌﻮﺱ (قسمت اول) زنده مانده است. وقتی آنها متوجه می شوند که تهدیدی فراتر از تخیل خود را کشف کرده اند، تنها راه نجات را در فرار می بینند، فراری همراه با ترس و مرگ! همانطور که در آغاز هم اشاره کردیم، این فیلم در واقع دنباله ای بر فیلم اول و روایتگر ادامه ماجراهای آن است.

از بازیگران این فیلمِ مهیج و ترسناک می توانیم به ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻓﺎﺳﺒﻨﺪﺭ (فیلم Assassin’s Creed) در نقش دیوید، ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﻭﺍﺗﺮﺳﺘﻮﻥ (جانوران شگفت انگیز) در نقش دانیلز، ﻧﻮﻣﯽ ﺭﺍﭘﺎﺱ (فیلم ﭘﺮﻭﻣﺘﺌﻮﺱ) در نقش الیزابت شاو، ﺟﯿﻤﺰ ﻓﺮﺍﻧﮑﻮ در نقش برانسون، ﮔﺎﯼ ﭘﯿﺮﺱ در نقش پیتر، ﺩﻧﯽ ﻣﮏﺑﺮﺍﯾﺪ، ﺩﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﭽﯿﺮ، ﮐﺎﺭﻣﻦ ﺍﺟﻮﺟﻮ، ﮐﻠﯽ ﻫﺮﻧﺎﻧﺪﺯ و ﺑﯿﻠﯽ ﮐﺮﻭﺩﺍﭖ اشاره کنیم. همانطور که در ابتدا گفته شد، امروز تریلری دیدنی و جالب از این فیلم منتشر شده است که بواسطه می توانیم نگاهی اجمالی به ‘بیگانه: پیمان’ داشته باشیم، بر اساس تریلر قرار است شاهد فیلمی مهیج، با صحناتی نفس گیر باشیم که فضایی نسبتا شبیه به اولین قسمت دارد. تریلر را حتما تماشا کنید:

ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﯾﻦ، ﺟﮏ ﭘﮕﻠﯿﻦ، ﺟﺎﻥ ﻟﻮﮔﺎﻥ نویسندگان، ﺭﯾﺪﻟﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮔﯿﻠﺮ و ﻭﺍﻟﺘﺮ ﻫﯿﻞ هم تهیه کنندگان فیلم Alien: Covenant هستند. اکران این فیلم قرار است از ۱۹ می ۲۹۱۷ مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۲۹ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ ۹۶ آغاز شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.