تصاویر فیلم های 2017: Captain Underpants و Coco

سال ۲۰۱۷ را باید سال سینما نامید! علت آنرا می دانید؟ به این علت که قرار است در سال آینده میلادی که فقط چهار روز تا آغاز آن مانده، شاهد اکران فیلم هایی بی نظیر و بزرگ باشیم. از سه فیلم کمپانی مارول – Spider-man, نگهبانان کهکشان ۲ و Thor: Ragnarok – گرفته تا فیلم های دنیای سینمایی DC – لیگ عدالت، The Flash و زن شگفت انگیزسریع و خشن ۸، بازسازی مومیایی، Alien: Covenant و Blade Runner 2049 که تنها تعداد انگشت شماری از فیلم های ۲۰۱۷ هستند!! به همین خاطر می گوییم که ۲۰۱۷ سال خوبی برای اهالی سینما و علاقه مندان به این هنر خواهد بود، حتی بزرگتر و موفق تر از سال جاری که حقیقتا در آن شاهد اکران عنوان های نظیری بودیم.

حال با توجه به این موضوع، Entertainment Weekly و Empire تصاویری جدید و البته دیدنی از فیلم هایی که قرار در سال آینده میلادی اکران شوند را منتشر کردند که شامل انیمیشن کمپانی دریم ورکس، Captain Underpants (دوازدهم خرداد ۹۶)، انیمیشن کمپانی Disney•Pixar به نام Coco (اول آذر ۹۶) ، Baywatch پارامونت پیکچرز (پنجم خرداد)، انیمیشن برادران وارنر The LEGO Batman Movie (بیست و دوم بهمن)، CHiPs (چهارم فروردین) و T2 Trainspotting (سیزدهم اسفند) می شود.

در انتها می توانید تصاویر جدید را مشاهده کنید، در ضمن اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد فیلم های ۲۰۱۷ کسب کنید می توانید به بخش معرفی فیلم و یا جدول کنار سایت مراجعه کنید.

فیلم های 2017 فیلم های 2017
فیلم های 2017 فیلم های 2017
فیلم های 2017 فیلم های 2017
فیلم های 2017 فیلم های 2017
No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.