Office Christmas Party

گزارش باکس آفیس: Moana برای سومین هفته اول شد، Office Christmas Party آغاز بکار کرد

پیشتازی مجدد Moana و آغاز بکار Office CHristmas Party

 

چارت آخرهفته ی باکس آفیس بروز شد و انیمیشن Moana برای سومین هفته پیاپی توانست در جایگاه اول قرار بگیرد. Moana این هفته با فروش ۱۸٫۸ میلیونی به فروش داخلی ۱۴۵ میلیون دلاری رسید و در رتبه اول قرار گرفت. در جهان، این انیمیشن ۲۳٫۵ میلیون دلار دیگر در آخر هفته فروخت و به ۹۳٫۸ میلیون رشد کرد. فروش جهانی Moana هم به بالاتر از ۲۳۸٫۸ میلیون رسید. در این انیمیشن به کارگردانی John Musker و Ron Clements گویندگان مختلفی از جمله Auli’i Cravalho, Dwayne Johnson و Jemaine Clement حضور دارند.

Office Christmas Party فیلم جدید کمپانی Paramount که در سبک کمدی و با درجه بندی R (بزرگسالان) ساخته شده، در باکس آفیس آخرهفته آمریکای شمالی در جایگاه دوم قرار گرفت و با در اختیار داشتن ۳,۲۱۰ سینما توانست اکران خود را با ۱۷٫۵ میلیون دلار آغاز کند. در این فیلم بازیگران مختلفی از جمله Jennifer Aniston, Jason Bateman, Vanessa Bayer, Jillian Bell, Jamie Chung و Rob Corddry حضور دارند. فیلم Office Christmas Party همانطور که از نامش پیداست درباره جشنی است که در یک اداره برگزار می شود و لحظات خنده دار و جالبی را به وجود می آورد.

فیلم جدید برادران وارنر که تا چندی پیش رتبه اول باکس را در اختیار گرفته بود، این هفته به مقام سوم سقوط کرد. فیلم Fantastic Beasts and Where To Find Them توانست در چهارمین تعطیلات اکرانش ۱۰٫۸ میلیون بفروشد که فروش کلی آنرا به ۱۹۹٫۳ میلیون دلار رساند. در جهان هم این فیلم ۳۳٫۱ میلیون دلار دیگر فروخت و به فروش خارج از آمریکای ۴۸۰٫۷ میلیون دلاری رسید. فروش بین المللی Fantastic Beasts هم اکنون به ۶۸۰ میلیون دلار رسیده است. این فیلم توسط David Yates براساس فیلمنامه ای از J.K. Rowling و با بودجه ۱۸۰ میلیون دلاری ساخته شده است و در آن ستارگان مختلفی از جمله Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol و Ezra Miller می درخشند.

رتبه پنجم به فیلم درام علمی-تخیلی جدید کمپانی Paramount، یعنی Arrival تعلق دارد که با فروش ۵٫۶ میلیون دلاری در پنجمین هفته به فروش کلی ۸۱٫۵ میلیونی رسیده است. این فیلم توسط Denis Villeneuve کارگردانی شده و Amy Adams و Jeremy Renner از ستارگان آن هستند. Arrival با بودجه ۴۷ میلیون دلاری ساخته و فروش بین المللی آن اکنون به ۱۲۹,۸ میلیون دلار رسیده است.

فیلم Doctor Strange جدیدترین محصول کمپانی مارول با فروش ۴٫۶ میلیون دلاری در مقام پنجم قرار گرفت و فروش داخلی آن بعد از شش هفته اکران به ۲۲۲٫۴ میلیون دلار رسید. در جهان، Doctor Strange به فروش ۴۲۳٫۴ میلیون دلاری رسیده است که فروش کلی آن را به ۶۴۵٫۸ میلیون رساند. این فیلم که با بودجه ۱۶۵ میلیون دلاری توسط Scott Derrickson کارگردانی شده، در روزهای آغازین اکران توانست همچون یک ستاره در باکس آفیس آمریکا بدرخشد، اما به مرور از فروغ آن کاسته شد و اکنون در حال سقوط می باشد! در Doctor Strange بازیگران مختلفی از جمله Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams و Michael Stuhlbarg حضور دارند.

Allied فیلم جدید Robert Zemeckis با فروش چهار میلیون دلاری در رتبه ششم باکس آفیس آخرهفته قرار گرفت و بعد از سه هفته اکران به فروش کلی ۳۵٫۶ میلیون دلاری در ایالات متحده رسید. Brad Pitt و Marion Cotillard دو ستارهِ اصلی این فیلم هستند که با بودجه ۸۵ میلیون دلاری ساخته شده است.

جایگاه هفتم هم به فیلم Nocturnal Animals تعلق دارد که در چهارمین تعطیلاتش ۳,۱ میلیون دلار فروخت و فروش داخلی خودش را در نهایت به ۶٫۲ میلیون دلار رساند. در ادامه نگاهی به فروش دیگر فیلم ها داشته باشید:نهم-انیمیشن Trolls
فروش: ۳,۱۱۰,۰۰۰ دلار
فروش کلی: ۱۴۵,۴۹۰,۰۰۴ دلار
هفته: ششم

دهم-فیلم Hacksaw Ridge
فروش: ۲,۳۰۰,۰۰۰ دلار
فروش کلی: ۶۰,۸۶۲,۴۴۸ دلار
هفته: ششم

یازدهم- فیلم Miss Sloane
فروش: ۱,۹۰۰,۰۰۰ دلار
فروش کلی: ۲,۰۳۸,۳۶۵ دلار
هفته: سوم

دوازدهم-فیلم Almost Christmas
فروش: ۱,۴۰۱,۷۳۰ دلار
فروش کلی: ۴۰,۲۳۸,۲۱۵ دلار
هفته: پنجم

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.