اسمارتفون Moto M

اسمارتفون Moto M با پردازنده Helio P15 و رم چهار گیگابایتی فاش شد

همانطور که احتمالا خبر دارید طی چند روز اخیر اخبار و تصاویر مختلفی از اسمارتفون Moto M منتشر شده است، بطور مثال اکنون خبر داریم که این موبایل ﺑﺎ ﺻﻔﺤﻪ ۵٫۵ ﺍﯾﻨﭽﯽ ﻭ ﺭﻡ ﭼﻬﺎﺭ ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺘﯽ قرار است در هجدهم ﺁﺑﺎﻥ ﺭﻭﻧﻤﺎﯾﯽ ﺷﻮﺩ، طی چند ماه گذشته هم شاهد لیک شدن این اسمارتفون در گیکبنچ، GFXBench و نیز TENAA بودیم، حال اطلاعات جدیدی از این اسمارتفون در AnTuTu و بعد از آن تصاویری جدید از آن در چند وبسایت منتشر شده است.

طبق لیست منتشر شده در AnTuTu، این اسمارتفون صفحه نمایش Full HD دارد و از پردازنده MTK Helio P15 و رم چهار گیگابایتی نیرو می گیرد، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی دارد و به اندروید نسخه ۶٫۰ (مارشمالو) مجهز شده است که احتمالا بعد از رونمایی و عرضه به اندروید N بروز خواهـد شد.

طبق تصویری هم که بتازگی منتشر شده، اسمارتفون Moto M مشخصاتی از جمله رم چهار گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲/۶۴ گیگابایتی قابل افزایش تا ۱۲۸ گیگابایت، اندروید نسخه ۶٫۰، دوربین پشتی ۱۳ و سلفی هشت مگاپیکسلی، ضخامت ۸ میلی متری، وزن ۱۶۳ گرمی و باتری ۳۰۵۰ میلی آمپری اشاره کرد.

ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ Moto M ﺩﺭ ﺩﻭ ﺭﻧﮓ ﻃﻼﯾﯽ ﻭ ﻧﻘﺮﻩ ﺍﯼ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﺣﺪﻭﺩﯼ ۲۹۴ ﺩﻻﺭ ﺩﺭ ﻫﺠﺪﻫﻢ ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﻮﺗﻮﺭﻭﻻ ﺭﻭﻧﻤﺎﯾﯽ ﺷﻮﺩ. ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﺐ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺩﻗﯿﻖ ﺗﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯﯼ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯿﻢ.

motorola moto m

moto m

منبع , ۲

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.