امروز شبکه TNT اعلام کرد که سریال درام پسارستاخیزی The Last Ship برای پنجمین فصل تمدید شده است و فصل جدید قرار است در ده اپیزود پخش شود.

اولین اپیزود Last Ship با عنوان ‘فاز شش’ به کارگردانی ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﻣﻮﺳﺘﻮ در ۲۲ ژوئن ۲۰۱۴ (یک تیر ۹۳) روی آنتن TNT رفت و بیش از ۵ میلیون بیننده داشت.پخش این فصل تا ۲۴ آگوست ادامه داشت و بعد از ۱۰ اپیزود به پایان رسید، فصل دوم هم از ۲۱ ژوئن ۲۰۱۵ روی آنتن رفت و پخش آن تا ۶ سپتامبر ادامه داشت. پس از آن سریال برای فصل سوم تمدید شد و اولین اپیزود این فصل به کارگردانی ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﺘﻠﻤﻦ در ۱۹ ژوئن امسال (۳۰ خرداد) روی آنتن رفت که کمتر از دو میلیون بیننده داشت.البته فقط در شبکه TNT و بدون حساب بینندگان یوتیوب و غیره….

Last ship

آخرین اپیزود این فصل با عنوان ‘به عقب نگاه نکن’ قرار است یکشنبه هفته آینده (۲۱ شهریور) پخش شود که پرونده فصل سوم را می بندد و مارا برای فصل جدید آماده می کند.فصل چهارم آخرین کشتی در ده قسمت ساخته می شود و از تابستان ۲۰۱۷ پخش آن آغاز خواهد شد،حال امروز شبکه TNT اعلام کرد که فصل پنجم این سریال هم ساخته خواهد شد.

داستان کلی سریال Last Ship درباره یک بیماری است که کل دنیا را به آشوب و نابودی می کشد.ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮏ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﻫﻤﻪﮔﯿﺮ ۸۰ ﺩﺭﺻﺪ ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﺎ ﺩﺭﻣﯽﺁﻭﺭَﺩ،ﺍﻓﺮﺍﺩ ﯾﮏ ﮐﺸﺘﯽ ﺟﻨﮕﯽ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺒﺘﻼ ﻧﺸﺪﻩﺍﻧﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻼﺷﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺒﻨﺪﻧﺪ ﺗﺎ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻔﻆ ﺑﻘﺎﯼ ﺑﺸﺮ ﺑﯿﺎﺑﻨﺪ.این افراد به مرور درمان و واکسن این بیماری را میابند اما به دنبال آن با چالش های بزرگ تری روبرو می شوند. از بازیگران این سریال پرطرفدار می توانیم به ﺍﺭﯾﮏ ﺩﯾﻦ در نقش کاپیتان، ﺭﻭﻧﺎ ﻣﯿﺘﺮﺍ، ﺁﺩﺍﻡ ﺑﺎﻟﺪﻭﯾﻦ، ﭼﺎﺭﻟﺰ ﭘﺎﺭﻧﻞ، ﺗﺮﺍﻭﯾﺲ ﻭﻥ ﻭﯾﻨﮑﻞ، ﻣﺮﯾﺴﺎ ﻧﺎﯾﺘﻠﯿﻨﮓ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﺍِﻟﻤﻮﺭ، جوکو سیمز و ﺟﺎﻥ ﭘﺎﯾﭙﺮ – ﻓﺮﮔﻮﺳﻦ اشاره کرد.

The last ship

Rating: 5.0. From 9 votes.
Please wait...

یک نظر

  1. باسلام خدمت شما نویسنده ی عزیز این سایت ممنونم از اطلاع رسونیتون ، خیلی هم از تمدید سریال آخرین کشتی خوشحال شدم

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.