قسمت جدید فیلم سینمایی Deadpool قرار است سال ۲۰۱۸ اکران شود. این فیلم که در سبک کمدی، ماجراجویانه و اکشن ساخته می شود توسط Tim Miller کارگردانی خواهد شد. Rob Liefeld، Fabian Nicieza، Rhett Reese و Paul Wernick چهار نویسنده ی فیلم Deadpool 2 هستند.

با توجه به فروش بالای قسمت اول، که تاکنون به ۷۸۰ میلیون دلار رسیده، سازندگان تصمیم به ساخت قسمت دوم فیلم گرفته اند، اما هنوز اطلاعاتی از داستان و بازیگران این فیلم منتشر نشده، تا اینجا فقط می دانیم که Ryan Reynolds باز هم در نقش ددپول ظاهر خواهد شد.

در کنار ددپول ۲، فیلم Wolverine III هم در دست ساخت است، اکران این فیلم قرار است از دوم مارس ۲۰۱۷ آغـــــاز شود. ﺟﯿﻤﺰ ﻣﻨﮕﻮﻟﺪ کارگردان و ﻟﻮﺭﻥ ﺷﻮﻟﺮ ﺩﻭﻧﺮ و ﺳﯿﻤﻮﻥ ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ از تهیه کنندگان این فیلم هستند، از بازیگران Wolverine III (با اسم رسمی Logan) هم می توان به ﻫﯿﻮ ﺟﮑﻤﻦ، ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭﺕ، ﺑﻮﯾﺪﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ، ﺭﯾﭽﺎﺭد ﺍﯼ ﮔﺮﺍﻧﺖ و ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﺭﻭﺩﺭﯾﮕﺰ اشاره کرد.

فیلم Wolverine III با بودجه ۱۲۷ میلیون دلاری ساخته می شود و ﺍﺩﺍﻣﻪ ﯼ ﺩﻭ ﻗﺴﻤﺖ ﻗﺒﻠﯽ، ﺧﺎﺳﺘﮕﺎﻩ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ: ﻭﻟﻮﺭﯾﻦ ﻭ ﻭﻟﻮﺭﯾﻦ ۲۰۱۳ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻫﻤﯿﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺍﺯ ﺳﺮﯼ ﻓﯿﻠﻢ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.

Wolverine III

به جز ددپول ۲ و ولورین ۳، مردان ایکس جدید هم برای تولید آماده می شود، در حال حاضر داستان این فیلم توسط ﺳﯿﻤﻮﻥ ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ تهیه کننده Wolverine III در حال نگارش است.

Rating: 4.1. From 9 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.